Sylwester na stoku

Święta, święta i po świętach! Ale to nie koniec świętowania, nie koniec zimy i nie koniec doskonałej na śniegu zabawy. Wręcz przeciwnie - dobra zabawa w Zieleńcu tak naprawdę dopiero się rozkręca!

 

 Przywitajmy Nowy Rok na zielnieckich stokach!

 

Święta są cudownym i pięknym okresem, w którym jednak poświęcić czas trzeba na odpoczynek, chwilę refleksji czy wigilijną kolację w rodzinnym gronie. Jednak już po świętach wchodzimy powoli w okres karnawału, który akurat w Zieleńcu rozpoczniemy wraz z Nowym Rokiem z prawdziwym przytupem. I jak co roku, wiele będzie się u nas działo!

Po pierwsze - narty, narty i jeszcze raz narty (względnie oczywiście snowboard). Trudno, żebyśmy w Zieleńcu zachęcali do uprawiania piłki plażowej czy skoków w dal! Sylwester i Nowy Rok na stoku, jeszcze w aurze, którą mamy u nas od kilku dni, to naprawdę kapitalny pomysł spędzenia czasu.

Przypominamy - w samego Sylwestra jeździmy aż do godziny 1:00 w nocy, wcześniej witając oczywiście na stoku Nowy Rok! Sylwestrowy karnet kosztuje 85 złotych (ulgowy 75) i będzie ważny od 19:00 do 01:00. Karnet będzie do nabycia w wszystkich kasach ośrodka.

Oczywiście punktualnie z wybiciem północy i nastaniem Nowego Roku zapraszamy wszystkich na pokaz sztucznych ogni, który rozświetli niebo nad naszą narciarską stacją. Natomiast w trakcie całego wieczoru (a nawet sylwestrowej nocy) czynne będą także zielenieckie bary, restauracje oraz oczywiście wypożyczalnie sprzętu narciarskiego - do nas można, a nawet trzeba zaglądnąć w sytuacji, w której nie posiada się własnej jednej lub dwóch desek!

1 stycznia wyciągi czynne będą już zgodnie z normalnie obowiązującym harmonogramem, czyli większość z nich uruchomiona zostanie punktualnie o godzinie 9:00, a szusować będzie można do 22:00

Warunki mamy w Zieleńcu niemal idealne. Delikatny mrozik, często opady śniegu, pełna gotowość armatek. Mało tego - prognozy pogody na najbliższe dni, a także noworoczny weekend przedstawiają się… No cóż, nie chcemy zapeszać, więc powiedzmy - korzystnie :)

Rezerwujcie czas i przybywajcie do Zieleńca. Doskonała zabawa gwarantowana!

 

Sylwester 2017 na stoku narciarskim Sylwester 2017 na stoku narciarskim Sylwester 2017 na stoku narciarskim Sylwester 2017 na stoku narciarskim Sylwester 2017 na stoku narciarskim Sylwester 2017 na stoku narciarskim Sylwester 2017 na stoku narciarskim Sylwester 2017 na stoku narciarskim Sylwester 2017 na stoku narciarskim Sylwester 2017 na stoku narciarskim

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online