Święta wielkanocne

Czy możliwe jest, aby w czasie wielkanocnych świąt można było jeszcze trochę w Zieleńcu pojeździć? Biorąc pod uwagę aurę w ciągu ostatnich dni, mogłoby się to wydawać mało prawdopodobne. A jednak nadzieja wciąż się tli…

 

Wielkanocne święta tylko w Zieleńcu

 

Przedwiośnie i początek wiosny to czas wyjątkowo piękny i niezwykły. Budząca się po zimowym śnie przyroda robi to w naszych stronach wyjątkowo dynamicznie, zmieniając z dnia na dzień zieleniecki krajobraz. Ale ponieważ Zieleniec to przede wszystkim wyjątkowy mikroklimat, często pośród bujnie strzelającej przyrody spotkać można jeszcze… narciarzy, czego dowód mieliśmy choćby w miniony weekend.

Choć do wielkanocnych świąt pozostały jeszcze dwa tygodnie, pozostajemy wobec tego czasu wyjątkowo entuzjastyczni. I to nie tylko ze względu na to, że są to wyjątkowej urody święta, w trakcie których panuje też wiosenno-rodzinny klimat. Obecnie pracujemy nad tym, aby zgromadzić jak największe ilości śniegu na niektórych stokach i aby jeszcze raz w tym sezonie (który praktycznie już się przecież skończył) uruchomić koleje i umożliwić naszym gościom ostatnie już #szusowanko.

Oczywiście na dziś nie możemy napisać, że będzie to na 100 procent możliwe. Choć przyznać należy, że jeśli potwierdzą się prognozy pogody i w ciągu najbliższego weekendu temperatura rzeczywiście spadnie w Zieleńcu do… zera stopni, szanse na wielkanocne szucowanko wzrosną.

Niezależnie jednak od tego, czy będzie można jeszcze wtedy w Zieleńcu pojeździć, czy nie, serdecznie Was w nasze strony zapraszamy. Wiosna jest u nas wyjątkowo piękna. Niesamowite jest z jaką siłą i impetem zastępuje zimę. Błyskawicznie robi się kolorowo - przede wszystkim żółto i zielono, co oczywiście zachęca do aktywnego wypoczynku, spacerów i górskich wędrówek.

Zieleniec, podobnie jak i cała okolica, to zresztą zyskujące na popularności miejsca właśnie pod kątem aktywnego wypoczynku w okresie letnim. Tym bardziej, że atrakcji wokół jest sporo, szczególnie jeśli ktoś bez większego problemu z nart przesiada się na nartorolki, rower lub dosiada wierzchowca (tak, tak - to wszystko jest w Zieleńcu możliwe).

Na razie jednak skupiamy się na najbliższych tygodniach. Podejmujemy nie lada wyzwanie - mamy zamiar na święta jeszcze raz w tym sezonie uruchomić koleje i dać wszystkim gościom poszusować. Czy to się uda? Na tę chwilę nie jesteśmy jeszcze w stanie na 100 proc. tego potwierdzić. Ale walczyć o śnieg (a w praktyce jego utrzymanie) będziemy z pewnością pełną parą.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online