Ski Bus Wrocław

SkiBus z Wrocławia zakończył kursowanie 26 lutego 2017

Już od 7 stycznia wszyscy wybierający się na narty do Zieleńca z Wrocławia, a nie posiadający własnych czterech kółek, będą mogli skorzystać ze specjalnego SkiBusa, który z Dworca Autobusowego dowiezie pasjonatów narciarstwa pod same stoki stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena.

 

Do Zieleńca SkiBusem z Wrocławia

 

Szybko, ciepło i w komfortowych warunkach, bez konieczności zamartwiania się o przesiadki czy rozkłady jazdy. Ski Bus wyrusza z dworca przy ulicy Joannitów we Wrocławiu o 6:35 w każdą sobotę i niedzielę, a w Zieleńcu melduje się o 9:03. Czyli niemal dokładnie wtedy, gdy ruszają wyciągi i koleje.

W drogę powrotną zabrać się można o godzinie 16:20 i wrócić do Wrocławia na 18:40. Bez stresu, pośpiechu i na tyle wcześnie, aby zdążyć do domu na kolację i wieczorną bajkę.

SkiBus zatrzymuje się oczywiście w ważniejszych miejscowościach na trasie do Zieleńca: Ząbkowicach Śląskich, Kłodzku, Polanicy-Zdrój i centrum Dusznik-Zdroju. Bilet z Wrocławia do Zieleńca kosztuje 23 złote (w jedną stronę) i tyle samo z Zieleńca do Wrocławia. Natomiast z Kłodzka do Zieleńca 9,80 zł. Dobrą informacją dla wszystkich, którzy zdecydują się na podróż tym środkiem lokomocji jest możliwość zakupu 7-godzinnego karnetu w stacji narciarskiej z 15-procentowym rabatem. Warunkiem jest oczywiście posiadanie skibusowego biletu.

Bilety na SKIbus Wrocław - Zieleniec - Wrocław można zakupić bezpośrednio u kierowcy w dniu wyjazdu lub wcześniej z minimum 3-dniowym wyprzedzeniem. Aby to zrobić należy wcześniej zgłosić chęć zakupu biletów pisząc na adres mailowy: pks-klodzko@wp.pl. Po przyjęciu zgłoszenia klient otrzyma zwrotną informację o dalszych krokach do zrealizowania zakupu biletów. Płatność za bilety może nastąpić przelewem na konto PKS w Kłodzku S. A.

Dodać należy także jedną bardzo istotną informację - zakup biletu w jedną stronę nie gwarantuje miejsca na kursie powrotnym! Ale oczywiście w przypadku skorzystania z możliwości wcześniejszej rezerwacji opisanej powyżej, można zarezerwować i wykupić sobie bilety również na kurs powrotny. Procedura zgłaszania rezerwacji na kurs powrotny jest dokładnie taka sama.

Wszelkie informacje odnośnie do kursowania SKIbusa są udzielane również pod numerem telefonu 661 955 777. SkiBus kursować będzie na trasie Wrocław - Zieleniec - Wrocław w każdy weekend od 7 stycznia do 26 lutego.

Gorąco zachęcamy do korzystania ze SkiBusa, szczególnie że jesteśmy w samym środku szczytu narciarskiego sezonu kiedy to odwiedza nas bardzo duża liczba przyjezdnych z całej Polski. Oczywiście większość z nich podróżuje… samochodami.

Przy tej okazji przypominamy także, że specjalny SkiBus kursuje także na odcinku Duszniki-Zdrój - Zieleniec - Duszniki-Zdrój. Szczegółowy harmonogram kursów (których jest oczywiście znacząco więcej) oraz wszelkie niezbędne informacje opisane zostały w osobnym artykule pod tym linkiem.

 

Rozkład jazdy SkiBUS

Wrocław - Zieleniec

 

Przystanek Godzina odjazdu
Wrocław, ul. Joannitów/D.A. 6:35
Ząbkowice Śląskie, ul. Wrocławska 7:35
Kłodzko, Pl. Jedności 1/D.A. 8:05
Polanica-Zdrój, ul. Kłodzka/Dworzec 8:24
Duszniki-Zdrój, ul. Świerczewskiego/ZEM 8:43
Zieleniec 9:03

 

Zieleniec - Wrocław

 

Przystanek Godzina odjazdu
Zieleniec 16:20
Duszniki-Zdrój, ul. Świerczewskiego/ZEM 16:39
Polanica-Zdrój, ul. Kłodzka/Dworzec 16:55
Kłodzko, Pl. Jedności 1/D.A. 17:10
Ząbkowice Śląskie, ul. Wrocławska 17:40
Wrocław, ul. Joannitów/D.A. 18:40

Autobus kursuje w soboty i niedziele w okresie 7 stycznia – 26 lutego 2017 r.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online