Przedsprzedaż karnetów - Promocja

„Zima, zima, zima, pada, pada śnieg”. I oby tak aż do połowy kwietnia - #szusowanko! Przy tej okazji chcieliśmy Wam przypomnieć, że tylko do 15 grudnia możecie skorzystać z promocji na zakup karnetów do Zieleniec Ski Arena.

 

 Kup karnet taniej - ostatnia szansa na skorzystanie z wysokich rabatów!

 

Cały sezon promocji mieć nie możemy. Wtedy nie byłaby to… promocja. Zanim jednak wejdziemy w szczyt sezonu narciarskiego (który zapowiada się, że ho ho!), gorąco zachęcamy Was do zakupu większej liczby karnetów już teraz. Powód jest dość prosty - jeszcze tylko do 15 grudnia będzie to można zrobić nawet z 25-proc. rabatem.

W Zieleńcu dzięki jednemu karnetowi możecie korzystać ze wszystkich 27 wyciągów i kolei, które dają możliwość szusowania po 22 kilometrach doskonale przygotowanych tras. Większość z nich oddajemy do Waszej dyspozycji w godzinach od 9:00 do 22:00 (oczywiście tych, które są oświetlone).

W okresie od 16 listopada do 15 grudnia ulegają zatem cen karnetów oferowanych w przedsprzedaży. 15 proc. zniżki udzielamy na zakup karnetu 4-godzinnego na 4 dowolne dni oraz 2, 3 i 6-dniowego na dni następujące po sobie. Większy, bo 20-proc. rabat uzyskacie kupując karnet na 3 dowolnie wybrane w ciągu sezonu dni (na szusowanie macie wtedy 13 godzin w ciągu każdego z nich). Natomiast największa, bo aż 25-proc. promocja obejmuje karnet 6-dniowy na dowolne dni od początku do końca sezonu narciarskiego.

Dodajmy także, że do początku okresu świątecznego obowiązuje w Zieleńcu akcja „Free Ski”, dzięki której wszyscy przyjeżdżający do Zieleńca na 4 i więcej nocy otrzymają karnet na wszystkie 27 kolei i wyciągów zupełnie za darmo.

Przed przyjazdem do Zieleńca gorąco zachęcamy Was do rzucenia okiem na aktualną prognozę pogody oraz panujące na stokach warunki. Dobrze jest w tym celu śledzić naszą stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych. Tam na bieżąco publikujemy ważne dla Was informacje - przede wszystkim te dotyczące dostępności kolei i wyciągów, a także grubości pokrywy śnieżnej.


Nie bylibyśmy sobą, gdybyś nie wspomnieli także o konieczności dbania o kondycję fizyczną. Jazda na nartach czy snowboardzie, choć na pozór niespecjalnie wymagająca, jest jednak dla organizmu dużym wyzwaniem. Szczególnie w Zieleńcu, gdzie wyjątkowy, zbliżony do alpejskiego klimat wyciąga z organizmu znacznie więcej energii. Wskoczcie zatem na chwilę na bieżnię, skoczcie na krótki jogging. My tymczasem wracam do intensywnej pracy. Wszystko po to, abyście mogli korzystać z dobrodziejstw naszej stacji w pełnym wymiarze i z najlepszych możliwych warunków.

Do zobaczenia na stoku!

 

Promocja zakończona!

Przedsprzedaż z rabatem do 25% zakończyła się 15 grudnia

Karnety można nadal kupować w naszym sklepie online:

Sklep internetowy

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online