Promocje

Jak jeździć w Zieleńcu za darmo?

Akcji „free ski” bierze udział większość zielenieckich pensjonatów i w każdym z nich obowiązują takie same zasady. Nieco dłuższy pobyt w czasie niskiego sezonu daje możliwość korzystania do woli z atrakcji Zieleniec Ski Arena, w tym przede wszystkim z dostępnych w kurorcie tras i wyciągów. Każdy nocujący w danym pensjonacie, otrzyma darmowy karnet i będzie to związane oczywiście z liczbą noclegów. Przyjazd do Zieleńca na 4 noclegi uprawnia do otrzymania karnetu na 3 dni, na 5 noclegów na 4 dni i podobnie w odniesieniu do innych opcji. Free Ski obowiązuje od początku sezonu z przerwą na okres świąteczno-noworoczny i zimowych ferii.

Szczegóły promocji

Darmowy karnet Free Ski


Jeździsz na nartach? Ubezpiecz się w Zieleńcu już od 5 PLN / dziennie

Wszyscy przyjeżdżający do Zieleńca narciarze i turyści mają możliwość wykupienia specjalnego ubezpieczenia Wojażer – PZU Pomoc w Podróży. Co niezwykle istotne, nie jest wymagane wypełnianie sterty papierów, formularzy i wniosków. Wykupienie ubezpieczenia, którego koszt wynosi jedynie 5 złotych dziennie, odbywa się kasach kurortu poprzez wpisanie imienia i nazwiska na specjalnie przygotowanym kartoniku. Płatności można dokonać od razu, czego konsekwencją jest rozpoczęcie okresu ubezpieczenia.

Więcej

Ubezpieczenie dla narciarzy


Dla gości wszystkich obiektów zielenieckich przygotowaliśmy 10-procentową zniżkę

Wszystkich, którzy mają zamiar odwiedzić Zieleniec w sezonie letnim (do czego gorąco zachęcamy), zapraszamy do Ośrodka Mieszko i Hotelu Zieleniec gdzie wśród wielu dostępnych dla gości atrakcji dostępna jest także jedyna w Zieleńcu kręgielnia „Bowling Pub Oceaneum”. Jest ona czynna codziennie w godzinach od 16:00 do 24:00 (rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu: 74 866 04 33). Cena toru wynosi 40,00 PLN / godz. Dla gości wszystkich obiektów zielenieckich przygotowaliśmy 10-procentową zniżkę.  

 

Kręgielnia w Zieleńcu

Promocje

Darmowy karnet Free-Ski
Ubezpieczenie dla narciarzy
Zniżka na kręgielnie dla gości mieszkających Zieleńcu

Kamerki Online