Aktualności

Zlot Motocyklowy to kolejna impreza, która dla Zieleńca staje się już tradycją. W tym roku odbędzie się już szósta edycja tego wydarzenia i nie będzie to zapewne edycja ostatnia.

 

 

VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

 

 

No dobrze, ale dla mniej wtajemniczonych może nie jest do końca jasne, czym taki Zlot Motocyklowy jest? Cóż, najprościej rzecz ujmując - jest to zlot wszystkich easy readerów, którzy przejmując Zieleniec, tworzą z niego motocyklową stolicę! Koncerty rockowe, wspólne grillowanie, pokaz sztucznych ogni czy konkursy i konkurencje z nagrodami. Tak po krótce przedstawia się plan na weekend od 21 do 23 lipca.

Dodajmy oczywiście, że nie bez znaczenia są turystyczne walory Zieleńca i jego najbliższej okolicy. Żeby była jasność - Zlot Motocyklowy nie oznacza oczywiście, że miłośnicy jednośladów ruszą na swoich maszynach w góry! W Zlotu motory będą sobie również trochę odpoczywać, a ich właściciele będą w pełni korzystać ze wszystkich walorów, które Zieleniec ma do zaoferowania. Podczas Zlotu można będzie korzystać z kolei linowej Gryglówka, z pewnością goście Zlotu odwiedzą czeskie schronisko - Masarykową Chatę. Ale wielu zapewne uda się i w przeciwny kierunku - na torfowisko.

Centralnym miejscem zloty będzie samo centrum Zieleńca, gdzie stanie pole namiotowe z zapleczem sanitarnym. I to również tam odbywać się będzie większość imprez.

 

Koszty udziału w Zlocie nie są specjalnie wygórowane i przedstawiają się następująco:

  • 50 zł - karnet trzydniowy z pakietem (osoba). W pakiecie: uczestnictwo w koncertach, 2 dni pola namiotowego, znaczek zlotowy, naszywka zlotowa, naklejka zlotowa, naklejka Easy Rider, informator.
  • 20 zł - bilet jednodniowy (na wybrany dzień zlotu)
    W pakiecie: wjazd na teren imprezy z noclegiem na polu namiotowym
  • 10 zł - wejściówka (na wybrany dzień). Bez wjazdu motocyklem i bez pola namiotowego)
  • Pakiety karnetowe będą do odbioru przy bramie wjazdowej na teren imprezy. Zakupione karnety oraz bilety będą wymieniane na opaski.

 

Wstęp wolny:

  • Seniorzy +65 lat - dotyczy kierowcy motocykla (bez pakietu)
  • Seniorzy +70 lat - dotyczy kierowcy motocykla + darmowy pakiet
  • Pojazdy zabytkowe do 1960 roku - dotyczy kierowcy motocykla (bez pakietu)
  • Dzieci do 13 roku życia pod opieką rodziców

Wszystkie bilety dostępne są do kupienia na stronie: www.biletin.pl.

Zapraszamy zatem gorąco do Zieleńca pasjonatów wszystkich jednośladowych maszyn. Cały weekend zapowiada się naprawdę wyśmienicie - nie zabraknie atrakcji, wyjątkowej atmosfery, miejmy nadzieje, że dopisze także pogoda. Wszystkich dodatkowych informacji udziela Kudłaty pod numerem telefonu: 603 281 767 i na www.motozloty.com.

Do zobaczenia w Zieleńcu!

Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w Zieleńcu

VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena

 

VI Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online