Aktualności

Zaklinamy rzeczywistość. Przynajmniej w niektórych miejscach naszej stacji narciarskiej zima ma się całkiem dobrze, dzięki czemu cały czas można jeszcze w Zieleńcu pojeździć. Ale nie ulega wątpliwości, że…

 

Jeszcze zima nie zginęła!

 

 

sezon nieuchronnie zbliża się do końca. Mimo że aura wciąż płata nam figle, początek kwietnia to czas, w który będziemy powoli zamykać koleje i wyciągi.  Aura wciąż płata nam figle – nocami temperatura spada poniżej zera, dzięki czemu warunki, szczególnie rano, są naprawdę bardzo dobre. Oczywiście pamiętajmy, jaką mamy aktualnie porę roku!
Zachęcamy Was zatem gorąco do wpadania do Zieleńca w ciągu najbliższych kilku dni. Tym bardziej, że pogoda będzie naprawdę wyśmienita - słoneczko ma zaglądać do nas o wiele częściej, niż miało to miejsce w ciągu ostatnich kilkunastu dni.

Ze względu na panujące w stacji warunki modyfikować oczywiście musimy plan dostępności wyciągów. Wszystko po to, aby dać Wam możliwe największy komfort w oparciu o to, co jesteśmy w stanie narciarzom i snowboardzistom teraz zaoferować.

 

Rozkład jazdy na ten tydzień przedstawia się następująco:

 

Od poniedziałku do czwartku czynny będzie jedynie wyciąg Winterpolu (od godziny 9:00 do 16:00).

 

  • Bartuś: poniedziałek – piątek nieczynne, sobota - niedziela 9:00-16:00
  • Diament: nieczynny
  • Gryglówka: poniedziałek – czwartek nieczynne, piątek - niedziela 9:00-16:00
  • Mieszko: poniedziałek – czwartek nieczynne, piątek - niedziela 9:00-16:00
  • Nartorama: nieczynna
  • Winterpol: poniedziałek - niedziela od 9:00 do 16:00

 

Uwaga ważna informacja - wstrzymujemy sprzedaż karnetów 3 i 6-czo dniowych na niski sezon (13-godzinne). Pozostałe karnety dostępne będą bez zmian.

 

Jak pisaliśmy powyżej - zakładamy, że 2 kwietnia większość stacji zakończy swoją pracę – z wyjątkiem Mieszka, który będzie kręcić w weekendy (piątek – sobota od 09:00 do 16:00, kanapa Mieszko M1). Wieść gminna niesie, że jeśli zdarzy się pogodowa niespodzianka (co w kwietniu ma bardzo często w Zieleńcu miejsce) istnieje cień szansy, że uruchomimy jeszcze wyciągi i koleje na świąteczny weekend, o czym na pewno będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online