Aktualności

Już w najbliższą sobotę 18 marca w Zieleńcu odbędzie się kolejna impreza sportowa rangi mistrzowskiej. Tym razem będą to Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Wrocławskiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Dodajmy, że to już X edycja tego wydarzenia!

 

Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Wrocławskiego w narciarstwie i snowboardzie

 

Najbliższy weekend zapowiada się w Zieleńcu wyśmienicie, jeśli chodzi o wydarzenia i sportowe emocje. Obok finałów Dziecięcego Pucharu Orlicy na stoki wyjadą także zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Uniwersytetu Wrocławskiego. Niech jednak nie zmyli Was informacja, że w zawodach mogą brać udział wyłącznie studenci tej uczelni. Impreza otwarta jest dla wszystkich po spełnieniu określonych w regulaminie warunków, które jednak nie są specjalnie skomplikowane:

  1. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do startu jest posiadanie sprawnego sprzętu narciarskiego lub snowboardowego oraz używanie kasku. Zalecane są dodatkowe ochraniacze (szczegółowy regulamin zawodów udostępniony zostanie w dniu zawodów, jednak nie będzie on w żadnym stopniu zaostrzał kryteriów dopuszczania zawodników do udziału w imprezie).
  2. Zawodnicy startują w przebraniu.*

Organizatorom zależy przede wszystkim na możliwie licznym udziale miłośników narciarstwa i snowboardu oraz na doskonałej zabawie na śniegu z ogromną dawką dobrego humoru, o co zadba Radio ESKA i jego prezenterzy. Czyli praktycznie na tym, na czym skupiamy się przez cały trwający cały czas sezon narciarski.

Zawody rozgrywane będą na stoku Mieszko (M3). Start pierwszego zawodnika planowany jest na godzinę 11:00. Otwarcie zawodów oraz odprawa techniczna około 10.30. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 9:00 (przy górnej stacji wyciągu M3). Oczywiście wcześniej należy się do udziału w imprezie zapisać, co można zrobić pod tym adresem.

Uwaga! Ważna informacja - zapisy trwają wyłącznie do 17 marca. Po tej dacie zapisy tylko w Biurze zawodów. Opłata startowa wynosi 25 złotych, a w cenie uwzględniony jest napój oraz posiłek.

Bieżące informacje na facebook’u https://www.facebook.com/events/185629985261276/

Polecamy Wam gorąco zaplanowanie najbliższego weekendu w Zieleńcu. Zima wciąż ma się w naszych stronach doskonale. Mało tego - w miniony weekend znów pięknie prószył u nas śnieg, dzięki czemu stoki są bardzo dobrze przygotowane. Aczkolwiek żeby w Zieleńcu poszusować nie trzeba czekać aż do weekendu - kręcimy przecież każdego dnia od godziny 9:00!

* Impreza ma charakter sportowo-rozrywkowy, dlatego każdy z zawodników musi wystartować w przebraniu, np. zwierzątka lub postaci z filmu/bajki. Cała sztuka polega na tym aby pokonać trasę w stroju. Kibiców również zachęcamy do aktywnego udziału i przebrania się.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online