Aktualności

Z każdym kolejnym sezonem liczba organizowanych w Zieleńcu imprez sportowych się zwiększa. Co dla nas niezwykle ważne, większość z nich to imprezy cykliczne. Nie inaczej jest w przypadku Mistrzostw Polski Instruktorów Snowboardu SITS, które po raz kolejny zostaną rozegrane w Zieleńcu.

 

Mistrzostwa Polski Instruktorów Snowboardu już w sobotę!

 

11 i 12 marca na starcie tej wyjątkowej imprezy stanie przeszło 140 zawodników! To już naprawdę liczba robiąca na wszystkich wrażenie, dzięki której wydarzenie przybiera formę prawdziwego snowboardowego święta. Żeby podkreślić wagę tych zawodów warto dodać, że pula nagród dla najlepszych zawodników sięga…20.000 złotych.

Mistrzostwa Polski Instruktorów Snowboardu to wyjątkowe wydarzenie również ze względu na konstrukcję samych zawodów. Aby zdobyć medal należy wystartować w trójboju, na który składają się: slalom gigant, jazda techniczna oraz freestyle. Zawody w tej formie rozgrywane są od sezonu 2009/2010 (więcej szczegółów dotyczące zasad znajdziecie w prezentacji SITS).

Osoby startujące, unifikujące uprawnienia, a także absolwentów kursów instruktorskich SITS zapraszamy do zapisywania się do udziału w zawodach. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w formularzu zgłoszeniowym.

Zgodne z regulaminem MPI 2017:

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną przez formularz zgłoszeniowy. Lista zgłoszonych zawodników, z pośród których zostaną rozlosowane nr startowe zostanie zamknięta na 3 dni przed planowanymi zawodami. Każdemu zawodnikowi zgłaszającemu się po tym terminie zostanie przydzielony kolejny nr startowy (bez losowania) wg kolejności zgłoszenia. Odbiór nr startowych w godzinach porannych w dniu rozpoczęcia zawodów w biurze zawodów.

Pytania dotyczące MPI prosimy kierować na: info@sits.org.pl

I jeszcze kilka innych ważnych informacji:

  • wszystkie unifikacje muszą być zgłoszone i opłacone przed startem
  • biuro zawodów czynne będzie również 10.03.2017 w godzinach 20:00-21:00 - BACÓWKA - budynek ZA pensjonatem ABSOLWENT w Zieleńcu
  • opłata startowa wynosi 50 pln płatna na konto SITS przed zawodami
  • kaucja za wydanie nr startowego wynosi 50 pln lub dokument tożsamości
  • na zawody należy zaopatrzyć się w karnet od godz 9:00 do 16:00

W trakcie całej imprezy skorzystać będzie można z prezentacji i wziąć udział w testach KAMER firmy YI oraz desek firmy RIDE. Natomiast w sobotni wieczór tradycyjnie wybrać się będzie można na mistrzowskie After Party nakręcane przez RED BULL-a w klubie “5” w Zieleńcu.

Jeśli chodzi o warunki… Na razie spoglądamy w prognozy na weekend z dystansem, choć nie jesteśmy w stanie ukryć rosnącego entuzjazmu. Jeśli się one potwierdzą, przez cały weekend będzie w Zieleńcu naprawdę pięknie!

Do zobaczenia na stokach!

Plakat - Mistrzostwa Polski Instruktorów Snowboardu

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online