Aktualności

Niech nie zmyli Was ta informacja, że sezon miałby się jakoś niebawem w Zieleńcu kończyć! Nic podobnego. Zmiana godzin kursowania niektórych wyciągów i kolei związana jest wyłącznie z nieco niższą w ciągu samego tygodnia frekwencją na stokach. Ale w weekend znów kręcimy wszędzie do 22:00.

 

Uwaga! Zmiana godzin kursowania kolei i wyciągów

 

Pogłoski o nadejściu wiosny są i może prawdą. Jednak prawda ta nie dotyczy akurat naszej stacji narciarskiej. Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, polecamy rzucenie okiem na prognozy pogody albo na zapis kamer z wtorkowego poranka. Temperatura spadła poniżej zera, a stoki pokryły się świeżą warstwą białego puchu.

Nie zmienia to jednak faktu, że okres dłuższego wolnego od pracy (święta, ferie, dłuższe weekendy) mamy już ostatecznie za sobą. Dlatego też zmianie w ciągu tygodnia ulegają godziny otwarcia niektórych kolei i wyciągów narciarskich. I tak od poniedziałku do piątku kręcić będziemy według następującego harmonogramu:

  • Gryglówka od 9:00 do 16.00
  • Bartuś od 9:00 do 17.00
  • Diament od 9:00 do 17.00
  • Nartorama od 9:00 do 22.00
  • Mieszko od 9:00 do 22.00
  • Winterpol do 22.00 (przy czym kanapa 4-osobowa przy Szarotce czynna będzie do godziny 16.00)

Uwaga! W najbliższy weekend (11-12 marca) ponownie wszędzie kręcić będziemy do godziny 22:00!

Dodajmy także inną istotną informację - od 6 marca (od wtorku) w całej stacji obowiązuje na zakup karnetów narciarskich oferta tzw. niskiego sezonu - co w praktyce oznacza, że są one dostępne w niższych niż od grudnia do początku marca cenach. Po szczegóły zapraszamy oczywiście na naszą stronę internetową, do zakładki cennik.

Kolejna ważna sprawa dotyczy powrotu do Zieleńca akcji Free Ski, dzięki której wszyscy, którzy do naszej stacji wybiorą się na minimum cztery noclegi, otrzymają karnet na wszystkie 27 kolei i wyciągów zupełnie za darmo.

Do końca marca w Zieleńcu odbędą się także jeszcze dwie duże imprezy, na które już dziś serdecznie Was zapraszamy. Pierwszą z nich będą Mistrzostwa Polski trenerów i instruktorów snowboardu, które rozegrane zostaną w najbliższy weekend. Natomiast za tydzień kulminacyjny punkt narciarskiego sezonu w Zieleńcu - finałowe zawody o Dziecięcy Puchar Orlicy (18 marca).

Jak długo będzie u nas można jeździć na nartach? Nie chcemy na oślep rzucać konkretnych dat, bo jak wiecie, wiosenna pogoda zmienną jest. Na razie jednak nowa pora roku kompletnie do Zieleńca nie zagląda i wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez jakąś dłuższą chwilę nie będzie miała na to wcale ochoty :)

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online