Aktualności

Do końca okresu ferii zimowych pozostał niewiele ponad tydzień, choć przecież dla gości z czterech województw to ich dopiero półmetek. Niezależnie jednak od naszej i Waszej interpretacji, sezon narciarski trwa w Zieleńcu w najlepsze i tak będzie jeszcze przez kilka ładnych tygodni.

 

 

Zima trzyma i trzyma będzie. Co prawda w ostatnim czasie temperatura nieco podskoczyła, ale śniegu Ci u nas dostatek. A i armatki w razie czego w pełnej gotowości. To więc dobra wiadomość dla wszystkich wybierających się w nasze strony. Tym bardziej, że w ciągu najbliższych tygodni wiele się będzie w Zieleńcu działo.

Już w najbliższy weekend - dokładnie 18 lutego - ruszamy na trasę zawodów III edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy. Ale to nie jedyna atrakcja - również tego dnia do ośrodka Gryglówka zawita Radio Opole. Żeby jednak tego wszystkiego było mało, na cały weekend do Zieleńca przyjeżdża również ekipa Radia Eska. A to oznacza masę atrakcji, konkursów oraz oczywiście relacji na radiowej antenie. Prognozy na sobotę są wyśmienite - lekki mróz i słońce. Czy można chcieć czegoś więcej?

W kolejnym tygodniu naszą stację narciarską odwiedzi ekipa firmy Voelkl, która zaprezentuje najnowszej generacji sprzęt narciarski, który oczywiście będzie można przetestować. Wydarzenie odbędzie się w… tłusty czwartek, 23 lutego. Dodatkowo również w tym samym dniu do naszej stacji zawita kolejna stacja radiowa - tym razem będzie to Radio Wrocław. Plotki mówią, że ich wizyta może mieć coś wspólnego z dużą liczbą pączków… Poczekamy, zobaczymy. Na koniec miesiąca po raz kolejny odwiedzi nas ekipa Radia Opole, która tym razem sprawdzi, co tam ciekawego słuchać w ośrodku Mieszko.

Podsumowując - końcówka lutego upłynie nam pod znakiem stacji… radiowych, co dla wszystkich oznacza przede wszystkim całą masę atrakcji.

Prognozy pogody na najbliższe dni są optymistyczne. Utrzymująca się przeważnie poniżej zera temperatura pozwoli na utrzymanie bardzo dobrych warunków na stokach. Dodatkowo w ciągu najbliższych dni może w Zieleńcu popadać śnieg - co oczywiście zawsze przyjmiemy z dużym zadowoleniem. Nie ma przecież nic lepszego od świeżego śniegu. Tak więc na rozwój sytuacji w najbliższym czasie spoglądamy z dużym entuzjazmem.

Przypominamy także, że do Zieleńca niekoniecznie trzeba wybierać się własnych samochodem. Kilka razy w ciągu dnia z centrum Dusznik-Zdroju kursuje do nas specjalny SkiBus, natomiast raz dziennie taki kurs przyjeżdża do nas z samego Wrocławia. Jest też opcja dostania się do Dusznik pociągiem i w tym przypadku znów zachęcamy do skorzystania ze SkiBusa. Bezpośrednio pod dworcem PKP zlokalizowany jest przystanek, z którego w kilkanaście minut można spokojnie i bez nerwów dojechać do naszej narciarskiej stacji.
Już dziś gorąco zachęcamy Was także do planowania pobytu w Zieleńcu w marcu. Od 6 wraca tzw. niski sezon (czyli w praktyce tańsze karnety), wraca także akcja Free Ski. Do tego po raz kolejny odbędzie się w całej stacji narciarskiej szereg fajnych imprez, wydarzeń i zawodów, którym towarzyszyć będzie przede wszystkim dobra zabawa i relaks na świeżym powietrzu, czego szczególnie przyjeżdżającym do nas z miasta narciarzom bardzo chyba ostatni brakuje…

Do zobaczenia na stokach w Zieleńcu!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online