Aktualności

Moc atrakcji i świetna zabawa czekają na wszystkich, którzy odwiedzą w 2 najbliższe weekendy Zieleniec Ski Arena.

 

 

W tę sobotę (18.02) będziemy przy taśmie Batruś (BT) oraz wyciągu 4 osobowym Gryglówka (G1), gdzie stanie radiowe miasteczko. Od godz. 10:00 do 16:00 nasz charyzmatyczny i pełen pozytywnej energii konferansjer Sławek Kieler ze znakomitym prezenterem Pawłem Koniecznym poprowadzą gry i konkursy na śniegu, w których do wygrania będą radiowe gadżety i słodkości. 

Warto odwiedzić naszą strefę, bo sporo będzie się w niej działo! Dla wszystkich zmarzluchów przygotujemy zimową rozgrzewkę. Będziemy mieli ciekawe propozycje dla każdego - i małego, i dużego jak np. jazda na nartach w tandemie czy bieg z przeszkodami w butach narciarskich. Znajdzie się coś dla snowboardzistów, ale także intelektualistów, którzy będą musieli wykazać się nie lada kreatywnością. W programie są również konkursy dla par i rodziców z dziećmi. Na pewno nikt nie będzie się z nami nudzić!

Oprócz naszego miasteczka radiowego stanie także studio plenerowe, w którym będziemy nadawać program od godz. 7:00 do 17:00. Od samego rana pozytywnie nastrajał wszystkich będzie Paweł Konieczny w audycji "Mamy Weekend". Następnie program "Ze zdrowiem Ci do twarzy" od godz. 12:00 do 15:00 poprowadzi zawsze pogodna Kasia Zawadzka, która z pewnością przepędzi wszystkie chmury w promieniu kilku kilometrów. Na koniec audycja "Tak to działa" z Krzysztofem Dobrowolskim w roli głównej. 

Będzie okazja, żeby poznać nie tylko naszych prezenterów, ale także całą ekipę, a do tego zobaczyć radio od kuchni i to w nietypowym wydaniu. A to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody wyjątkowego miejsca na mapie Polski, jakim bez wątpienia jest Zieleniec.

25 lutego też wybieramy się do Zieleńca, będziemy przy Mieszku.


Do zobaczenia i usłyszenia!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online