Aktualności

Nie ma czasu na dłuższy odpoczynek, czas znów przystąpić do sportowej rywalizacji. Kolejne zawody o Dziecięcy Puchar Orlicy będą tym bardziej prestiżowe, że zostaną rozegrane w samym środku zimowych ferii dla województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego, czyli 18 lutego.

 

III odsłona zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy

 

Wydarzenie zapowiada się wyśmienicie. Warunki w Zieleńcu idealne, prognozy pogody na zbliżające się dni i na sam weekend bardzo optymistyczne. Wreszcie w nasze strony zagościło także słońce, którego ostatnio nam bardzo brakowało.

Stok przy kolei kanapowej Winterlpolu (W5) czeka na zawodników. My zadbamy o to, aby trasa było doskonale do zawodów przygotowana. Tym razem spodziewamy się, że liczba uczestników tej edycji przekroczy setkę, a warunki muszą być przecież równe dla wszystkich.

Przypominamy także, że choć impreza skierowana jest przede wszystkim do młodszych pokoleń narciarzy, to udział w zawodach w żaden sposób nie jest ograniczony wiekiem. Kategoria OPEN dopuszcza start zawodnika praktycznie bez zaglądania w metryczkę. Wszak chodzi przede wszystkim i sam udział oraz doskonałą zabawę na śniegu!

Spotykamy się jak zwykle punktualnie na starcie o godzinie 11:30. Jeśli jednak ktoś będzie chciał się na zawody zapisać na miejscu, musi to zrobić do 11:00. Po tej godzinie zapisy niestety nie będą już możliwe - musimy mieć choć chwilę na rejestracje wszystkich zawodników i przygotowanie list startowych. Zapisy przyjmujemy oczywiście w biurze zawodów, które mieścić się będzie (jak zwykle) w budynku Vital & SPA Resort Szarotka (ul. Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój).

Jeśli jednak macie jeszcze chwilę przed weekendem, to do czwartku udział w zawodach można rejestrować mailowo na adres marcin@tandt.pl (takie rozwiązanie polecamy gorąco).

Przy tej okazji chcieliśmy jeszcze zaapelować, abyście pamiętali o dobrej rozgrzewce przed samym startem. Ważne, aby nie stawać do walki między bramkami „na zimno”. Już nawet nie chodzi o sam wynik i miejsce, o które z pewnością będziecie walczyć, ale o Wasz komfort, zdrowie i przeciwdziałanie kontuzjom. Zresztą rozgrzewka konieczna jest nie tylko przed samym startem w zawodach, ale nawet przed wyjściem na zwykłe szusowanko!

Podsumowując. Start pierwszych zawodników w sobotę o 11:30. Na wszelki wypadek wrzucamy Wam kategorie wiekowe i prosimy o wskazanie odpowiedniej w procesie zgłaszania się do udziału w zawodach:

  • Smerfy: rocznik 2011 roku i młodsze;
  • Skrzaty: rocznik 2009-2010;
  • Krasnale: rocznik 2007-2008;
  • Starsze Krasnale: rocznik 2004-2006;
  • Elfy: rocznik 2001-2003;
  • Open: rocznik 2000 i starsze.

Emocje sportowe, kapitalna zabawa i znakomita atmosfera gwarantowane. Czekamy na Was i liczymy, że i tym razem licznie przejedziecie do Zieleńca i staniecie na starcie Dziecięcego Pucharu Orlicy.

Do zobaczenia!

Fotorelacja - 21.01.2017

Fotorelacja - Edycja Bożonarodzeniowa

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online