Aktualności

Czas na zabawę, czas na party! Na śniegu oczywiście i w towarzystwie jednej z najpopularniejszych stacji w naszym regionie - Radia Eska! Weekend w lutym (17-19) zapowiada się naprawdę wystrzałowo - i do tego - na radiowej antenie!

 

Zieleniec i Radio Eska zapraszają Snow City 2017!' title=

 

Z zimy trzeba korzystać, ile się da. Tym bardziej, że w tym sezonie jest ona naprawdę MEGA i końca jej nie widać! W związku z tym, że do tego wszystkiego rozpoczęły się jeszcze zimowe ferie, postanowiliśmy do wspólnej zabawy na śniegu zaprosić Radio Eska, które już 17 lutego zagości w naszej narciarskiej stacji.

Cóż to oznacza w praktyce? Muzykę, zabawę i narty, narty, narty (względnie oczywiście snowboard). Impreza startuje punktualnie o 16:00 (17 lutego) i trwać będzie niemal bez przerwy aż do końca niedzieli (19 lutego). Centralnym punktem wydarzenia będzie stok przy kolei kanapowej Mieszko (M1)!

Winter City to zimowa wersja popularnego programu ESKA Summer City, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród widzów ESKA TV, jak i oczywiście słuchaczy stacji pod tą samą nazwą. Wszystko po to, aby pokazać ciekawe w Polsce miejsca, w których można się doskonale pobawić na świeżym powietrzu i czerpać z życia, co tylko się da.

Nie inaczej będzie i w przypadku Zieleńca. Ekipa Radia ESKA i ESKA TV wpadnie w odwiedziny na cały weekend i relacjonować będzie wszystko to, co będzie się u nas wtedy działo. Już dziś możemy spokojnie zaryzykować tezę, że warunki narciarskie w połowie lutego dalej będą u nas doskonałe!

Oprócz wielu w ciągu tego weekendu atrakcji będzie także możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie całkiem sympatyczna kamerka. Wystarczy zrobić na stoku zdjęcie, oznaczyć hashtagiem #ESKAwintercity i gotowe! Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępny jest na stronie www.eska.info.pl.

Jak przedstawia się plan na ten bardzo atrakcyjnie zapowiadający się weekend? Szczegóły na poniższym plakacie!

Gorąco zachęcamy Was do udziału w Winter City z Radiem ESKA! Kapitalna zabawa, mnóstwo imprez towarzyszących oraz oczywiście dodatkowo cały ośrodek narciarski to Waszej dyspozycji! Tego nie możecie przegapić!

Do zobaczenia 17 lutego punktualnie o 16:00!

 

Zieleniec i Radio Eska zapraszają Snow City 2017!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online