Aktualności

Już w najbliższy weekend w Zieleńcu odbędzie się kolejna impreza, której odbiorcami będą przede wszystkim najmłodsi. Aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby w zabawie z Radiem Zet wzięły udział całe rodziny. Mało tego - jest to nawet wskazane!

 

Start do nart z Radiem Zet!

 

Start do nart do cykl imprez organizowanych przez Radio Zet we współpracy z największymi stacjami narciarskimi w całym kraju. Na całość przedsięwzięcia składają się konkursy, zabawy, specjalne strefy z atrakcjami dla najmłodszych, zawody oraz możliwość testowania sprzętu najlepszych na świecie marek produkujących narty. Do tego oczywiście szusowanko na całego!

Wszystkiemu towarzyszyć będzie też ekipa jednej z najpopularniejszych w Polsce stacji radiowych - Radia Zet, która na antenie na żywo będzie relacjonować to, co będzie się w Zieleńcu w tym czasie działo. Uwaga - impreza trwać będzie cały weekend od 10 do 12 lutego.

Cała akcja odbywać się będzie przy kanapie 4-osobowej Gryglówka (G1), natomiast miasteczko zostanie rozbite pomiędzy wyciągiem G1 a taśmą BT. I to właśnie w te rejony gorąco Was zapraszamy już w piątek 10 lutego!

Do zobaczenia na stokach i wokół nich!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online