Aktualności

Staje się to już niemal tradycją, że w szczycie zimowego sezonu portal SkiOnline.pl przygotowuje ranking najlepszych w Polsce stacji narciarskich. Jeśli Waszym zdaniem Zieleniec zasługuje na to, aby zająć w nim wysokie miejsce, gorąco zachęcamy Was do oddania głosu na naszą stację.

 

Zagłosuj na Zieleniec Ski Arena w plebiscycie Skionline.pl!

 

Organizowany przez jeden z najważniejszych portali narciarskich w Polsce plebiscyt jest tym cenniejszy, że na końcową pozycję zajmowaną przez poszczególne ośrodki narciarskie składa się nie tylko liczba przyznawanych punktów przez analityków portalu. Oceny dokonują także, a może przede wszystkim narciarze, co jest niewątpliwie najbardziej istotną stroną całego przedsięwzięcia.

„Ranking Polskich Ośrodków Narciarskich” organizowany jest po raz trzeci. W jego zeszłorocznej edycji Zieleniec Ski Arena zajął bardzo wysokie drugie miejsce, ustępując Białce Tatrzańskiej jedynie o cztery punkty. Co jednak dla nas najważniejsze - to właśnie od Was, drodzy narciarze i snowboardziści - otrzymaliśmy najwyższą ocenę (4.59 pkt. w 5-cio stopniowej skali).

W tym roku konstrukcja całego badania wygląda podobnie. Czytelnicy i użytkownicy wypełniają formularz, w którym ocenie poddają następujące aspekty każdej stacji: wyciągi i trasy, ofertę gastronomiczną, dojazd, parkowanie, bezpieczeństwo, ofertę i przyjazność ośrodka dla rodzin z dziećmi, poziom obsługi oraz stosunek ceny do jakości. W tych ośmiu kryteriach można przyznawać od 1 do 5 punktów.

Zachęcamy Was gorąco do brania udziału w plebiscycie i wypełniania formularza. Bardzo zależy nam na Waszym głosie, ponieważ od lat jest on dla nas kluczowym czynnikiem wskazującym dalszy rozwój naszej stacji narciarskiej. Zieleniec jest i zawsze ma być miejscem przyjaznym przede wszystkim narciarzom, snowboardzistom oraz rodzinom z dziećmi. Każda, nawet krytyczna uwaga jest dla nas niezwykle cenna.

Głosować można do pierwszych dni lutego. W ciągu kolejnych dni opracowany zostanie szczegółowy ranking. Dodajmy, że na jego końcową ocenę wpływa także subiektywna i bardzo wnikliwa ocena przedstawicieli portalu, którzy już od kilku dni wizytują wszystkie ośrodki.

Tegoroczna edycja plebiscytu będzie tym bardziej miarodajna i wiarygodna, że w większości stacji narciarskich panują doskonałe warunki, co pozwala na ich rzetelną i obiektywną ocenę.

Głosować możecie już teraz, wypełniając poniższy formularz. Z góry dziękujemy za wszystkie głosy - te, które wprawią nas w pozytywny nastrój, ale także i te, które będą dla nas mniej przychylne. Zapraszamy do wypełnienia formularza, co zajmie Wam mniej więcej 15 sekund.

 

 

Promocje

Zniżka na kręgielnie dla gości mieszkających Zieleńcu

Kamerki Online