Aktualności

Staje się to już niemal tradycją, że w szczycie zimowego sezonu portal SkiOnline.pl przygotowuje ranking najlepszych w Polsce stacji narciarskich. Jeśli Waszym zdaniem Zieleniec zasługuje na to, aby zająć w nim wysokie miejsce, gorąco zachęcamy Was do oddania głosu na naszą stację.

 

Zagłosuj na Zieleniec Ski Arena w plebiscycie Skionline.pl!

 

Organizowany przez jeden z najważniejszych portali narciarskich w Polsce plebiscyt jest tym cenniejszy, że na końcową pozycję zajmowaną przez poszczególne ośrodki narciarskie składa się nie tylko liczba przyznawanych punktów przez analityków portalu. Oceny dokonują także, a może przede wszystkim narciarze, co jest niewątpliwie najbardziej istotną stroną całego przedsięwzięcia.

„Ranking Polskich Ośrodków Narciarskich” organizowany jest po raz trzeci. W jego zeszłorocznej edycji Zieleniec Ski Arena zajął bardzo wysokie drugie miejsce, ustępując Białce Tatrzańskiej jedynie o cztery punkty. Co jednak dla nas najważniejsze - to właśnie od Was, drodzy narciarze i snowboardziści - otrzymaliśmy najwyższą ocenę (4.59 pkt. w 5-cio stopniowej skali).

W tym roku konstrukcja całego badania wygląda podobnie. Czytelnicy i użytkownicy wypełniają formularz, w którym ocenie poddają następujące aspekty każdej stacji: wyciągi i trasy, ofertę gastronomiczną, dojazd, parkowanie, bezpieczeństwo, ofertę i przyjazność ośrodka dla rodzin z dziećmi, poziom obsługi oraz stosunek ceny do jakości. W tych ośmiu kryteriach można przyznawać od 1 do 5 punktów.

Zachęcamy Was gorąco do brania udziału w plebiscycie i wypełniania formularza. Bardzo zależy nam na Waszym głosie, ponieważ od lat jest on dla nas kluczowym czynnikiem wskazującym dalszy rozwój naszej stacji narciarskiej. Zieleniec jest i zawsze ma być miejscem przyjaznym przede wszystkim narciarzom, snowboardzistom oraz rodzinom z dziećmi. Każda, nawet krytyczna uwaga jest dla nas niezwykle cenna.

Głosować można do pierwszych dni lutego. W ciągu kolejnych dni opracowany zostanie szczegółowy ranking. Dodajmy, że na jego końcową ocenę wpływa także subiektywna i bardzo wnikliwa ocena przedstawicieli portalu, którzy już od kilku dni wizytują wszystkie ośrodki.

Tegoroczna edycja plebiscytu będzie tym bardziej miarodajna i wiarygodna, że w większości stacji narciarskich panują doskonałe warunki, co pozwala na ich rzetelną i obiektywną ocenę.

Głosować możecie już teraz, wypełniając poniższy formularz. Z góry dziękujemy za wszystkie głosy - te, które wprawią nas w pozytywny nastrój, ale także i te, które będą dla nas mniej przychylne. Zapraszamy do wypełnienia formularza, co zajmie Wam mniej więcej 15 sekund.

 

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online