Aktualności

Sezon w pełni, warunki narciarskiej doskonałe. Do tego stabilna jak rzadko aura i pozostawiające nas w doskonałych humorach prognozy pogody na kolejne dni. W takich okolicznościach nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was i wasze pociechy na kolejne zawody z cyklu Dziecięcego Pucharu Orlicy, które odbędą się w Zieleńcu już 21 stycznia.

 

Kolejne zawody w ramach Dziecięcego Pucharu Orlicy  już w najbliższą sobotę!

 

Okazja tym bardziej wyśmienita, że w niektórych województwach rozpoczęły się właśnie zimowe ferie, a nasze zawody to przede wszystkim potężna dawka zabawy na śniegu, doskonałego humoru z odrobiną sportowej rywalizacji przede wszystkim dla młodszych pokoleń.

Pierwsza runda zawodów odbyła się 28 grudnia. Była to edycja wyjątkowa, ponieważ nigdy do tej pory zawody bożonarodzeniowe nie były wliczane do klasyfikacji generalnej. Nie zabrakło kapitalnych pojedynków i spektakularnych przejazdów, na co liczymy także i tym razem. W najbliższą sobotę punktualnie o godzinie 11:30 na narciarskie trasy znów wyruszy zapewne spora liczba zawodników, tym bardziej, że cykl Dziecięcy Puchar Orlicy cieszy się rosnącą popularnością z sezonu na sezonu. Przypomnijmy - w tym roku impreza organizowana jest już po raz 22 i jest jednym z bardziej rozpoznawalnych tego typu wydarzeń w regionie.

Rozpoczynamy oczywiście z samego rana na wyciągu W5 i już teraz gorąco zachęcamy Was do zapisywania się na zawody, co można uczynić w następujący sposób:

a) mailowo na adres marcin@tandt.pl do dwóch dni przed startem zawodów

b) w dniu zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu, który mieści się
w budynku Vital & SPA Resort Szrotka pod adresem ul. Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój.

c) przez formularz na http://tandt.pl/dzieciecy-puchar-orlicy/opis-i-zapisy

Przypominamy także, że zawody odbywać się będą w następujących kategoriach wiekowych:

  • Smerfy: rocznik 2011 roku i młodsze;
  • Skrzaty: rocznik 2009-2010;
  • Krasnale: rocznik 2007-2008;
  • Starsze Krasnale: rocznik 2004-2006;
  • Elfy: rocznik 2001-2003;
  • Open: rocznik 2000 i starsze.


Dodatkowo zachęcamy Wam oczywiście do spędzenia w Zieleńcu czasu nie tylko w trakcie zawodów, ale i po ich zakończeniu. Wyciągi i koleje czynne są w naszej stacji aż do godziny 22:00, a jazda o tej porze jest naprawdę wyjątkowym przeżyciem.

Ważną informacją będą z pewnością dla Was terminy kolejnych zawodów - wszak cykl Dziecięcego Pucharku Orlicy składa się w sumie z pięciu imprez. I tak po raz kolejny spotkamy się na zielenieckich stokach 4 lutego, później 18 lutego oraz 18 marca anedycji finałowej. Oczywiście we wszystkich tych przypadkach obowiązywać będą podobne zasady jeśli chodzi o zapisy, a także jeśli chodzi poszczególne kategorie wiekowe.

Sezon w Zieleńcu mamy naprawdę wyjątkowy. Choć praktycznie co roku jesteśmy w stanie zaoferować narciarzom dobre warunki narciarskie, to te, które mamy w tym roku przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego gorąco zapraszamy Was do regularnego odwiedzania Zieleńca nie tylko przy okazji zawodów czy organizowanych tutaj imprez, ale i tak po prostu, spontanicznie.

Do zobaczenia na stoku!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online