Aktualności

Warto było czekać? Patrząc na to, co działo się u nas w ciągu minionego weekendu, odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. Kapitalna pogoda, bardzo dobre warunki i przede wszystkim znakomita frekwencja. Otwarcie nowego sezonu narciarskiego było więcej niż udane!

 

 Sezon w Zieleńcu ruszył na dobre!

 

Po raz kolejny mieliśmy okazję się przekonać, jak bardzo wyjątkowym miejscem jest Zieleniec. Sporo mówi się o wyjątkowym mikroklimacie tego miejsca, ale dopiero w chwilach takich jak ta, można się przekonać, co to oznacza w praktyce. Byliśmy jednym z niewielu ośrodków w Polsce, w których przy pięknym słońcu można było szusować do woli, nie martwiąc się przy tym o warunki narciarskie. Przełożyło się to oczywiście od razu na frekwencję - wiedzieliśmy, że chętnych do szusowania i stęsknionych zimy będzie wielu. Ale że aż tak?

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dlatego też także w ciągu tygodnia czynne będą w Zieleńcu dwie koleje:

  • Kanapa 4 osobowa Mieszko – M1
  • Kanapa 6 osobowa Winterpol – W3

Do szusowania zapraszamy w godzinach od 9:00 do 16:00, oczywiście w ramach jednego karnetu narciarskiego. Do dyspozycji przyjezdnych będą także zlokalizowane przy wyciągach wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz oczywiście szkółki narciarskie - okazja do doszlifowania umiejętności na stoku jest przecież zawsze.

Dodatkowo przypominamy, że w Zieleniec Ski Arena obowiązuje akcja Free Ski. Dzięki niej wszyscy, którzy zdecydują się na dłuższy pobyt w naszej stacji (min. 4 noclegi) otrzymają w cenie karnet na wszystkie 27 wyciągów i kolei.


Przy tej okazji chcieliśmy jeszcze raz zaprosić Was do spędzenia w Zieleńcu zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Ten wyjątkowy czas przebiera w naszych stronach wyjątkowo piękne barwy - zima będzie z pewnością trzymać mocno. Kolejną okazją będzie także możliwość przywitania na stoku Nowego Roku - jeździmy w wtedy aż do 1:00 w nocy!

Atrakcji dla przedstawicieli wszystkich pokoleń w tym czasie nie zabraknie. O rodzinną i świąteczną atmosferę zadbają także wszystkie zielenieckie hotele i pensjonaty, które dodatkowo podejmą Was wyśmienitą kuchnią.

Do zobaczenia na stoku!

 


Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online