Aktualności

244 dni lub 5857 godzin lub 351 420 minut - tyle musieliśmy czekać od 3 kwietnia, kiedy to nastąpiło zakończenie poprzedniego sezonu narciarskiego. Wystarczy! Zima wreszcie dała osobie konkretniej znać. Tym samym w najbliższy weekend nareszcie otwieramy oficjalnie naszą stację.

 

 Zieleniec Ski Arena otwiera nowy sezon narciarski

 

Dziś możemy to już napisać - nowy sezon narciarski w Zieleńcu czas start! Kto jeszcze nie ma planów na weekend, niech zaplanuje spędzenie go w naszej stacji. A jeśli ktoś już te plany ma, zawsze może je przecież zmienić. Do czego gorąco (aczkolwiek biorąc pod uwagę panującą u nas temperaturę - coraz chłodniej) zachęcamy. Szanowni Państwo - żartów nie ma. #SZUSOWANKO czas zacząć!

 

Zimowa aura nareszcie na minus!

Aura w Zieleńcu wreszcie się ustabilizowała. Z naszego punktu widzenia owa stabilizacja to przede wszystkim konsekwentne utrzymywanie się temperatury kilka stopni poniżej zera, co umożliwia naśnieżanie stoków. Ale dobra informacja dotyczy także tego, że na końcówkę tygodnia prognozowane są regularne opady śniegu, który pada zresztą już od czwartkowego wieczora. Patrząc więc z perspektywy weekendu, warunki będą bardzo dobre, choć na pewno nie takie, jak w szczycie narciarskiego sezonu. Na to będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Chcąc zaoferować Wam możliwie najlepsze warunki w ciągu najbliższych dni, 3 i 4 grudnia do Waszej dyspozycji oddamy następujące wyciągi i koleje:

  • Mieszko – kanapa 4 osobowa M1 (+ wypożyczalnia i szkoła)
  • Gryglówka – kanapa 4 osobowa G1, G2 Śnieżka (+ wypożyczalnia i szkoła)
  • Nartorama – Patyczak I N3 / Patyczak II N4 (+ wypożyczalnia i szkoła)
  • Winterpol – Pomarańczowa W3 / taśma WT1 / taśma WT2 / (+ wypożyczalnia i szkoła)

Wszystkie wymienione koleje i wyciągi czynne będą od godziny 9:00 do 16:00.

Natomiast w tygodniu 05-09.12.2016 (poniedziałek - piątek) zapraszamy na kanapę 4 osobową Mieszko M1 oraz kanapę 6 osobową pomarańczową Winterpol W3. Wyciągi będą czynne od 09:00 do 16:00.

 

Jeden karnet, wiele możliwości

Przypominamy, że w Zieleńcu obowiązuje jeden, wspólny karnet narciarski. Dodatkowo z początkiem sezonu rozpoczyna się akcja Free Ski, dzięki której przyjeżdżający do Zieleńca na dłużej, mogą korzystać ze stoków zupełnie za darmo.

Jeśli nie macie jeszcze planów na zbliżające się wielkimi krokami święta czy sylwestra, weźcie koniecznie pod uwagę przyjazd w tym czasie w nasze strony. A jeśli już nie w okresie świąteczno-noworocznym, to przynajmniej na zimowe ferie. We wszystkich tych przypadkach śniegu, atrakcji i emocji na pewno nie zabraknie.

 

Gotowi na #SZUSOWANKO!?!

Prawdę mówiąc, nie możemy się już doczekać, kiedy sezon rozkręci się tak, że każdego dnia od rana do późnej nocy nasze stoki pełne będą narciarzy i snowboardzistów. Już dziś gorąco zachęcamy Was do śledzenia naszej strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych. Znajdziecie tam wszystkie aktualne informacje odnośnie do pogody, panujących w Zieleńcu warunków i oczywiście czynnych tras i wyciągów. Patrząc w najbliższą przyszłość (kilku najbliższych dni), nie wygląda to źle, żeby nie powiedzieć - obiecująco!

 

Do zobaczenia na stoku już w najbliższą sobotę i niedzielę!

 

 
01.12.2016 Zieleniec Ski Arena

Chcecie zobaczyć jak wyglądają trasy po których będziecie szusować już w ten weekend? Odpalajcie wideo! Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy planują #szusowanko również po weekendzie. Od poniedziałku na pewno będzie otwarta trasa Mieszko M1. YAY!!

Opublikowany przez Zieleniec Ski Arena na 1 grudzień 2016

 

 


Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online