Aktualności

Choć do rozpoczęcia kalendarzowej zimy pozostało jeszcze kilka tygodni, Zieleniec Ski Arena zamierza znów porę roku nieco wyprzedzić. Prognozy pogody co prawda nie zakładając silnych mrozów i gęstych opadów śniegu, mimo to znów w ten weekend będzie można w Zieleńcu pojeździć.

 

Uwaga! W weekend znów kręcimy

 

Ocieplenie, które dotarło także i w nasze strony, nieco osłabiło impet, z jakim prowadziliśmy przygotowania do sezonu. Jednak nasza stacja, dzięki unikalnemu klimatowi, ma o wiele lepsze warunki do działania nawet wobec bardziej wymagającej aury. Dzięki temu możemy Was serdecznie zaprosić do Zieleńca również w najbliższą sobotę i niedzielę.

Od godziny 9:00 do 17:00 czynne będą wyciągi N3 oraz N4, a wszelkie problemy techniczne, które pojawiły się w miniony weekend, zostały już usunięte. Ceny obowiązywać będą takie jak w ostatnią sobotę i niedzielę. Poszczególne karnety będą zatem kosztować:

  • na 2 godziny: 40 PLN normalny i 35 PLN ulgowy
  • na 4 godziny: 50 PLN normalny i 45 PLN ulgowy
  • na 7 godzin: 70 PLN normalny i 60 PLN ulgowy

Jeśli tylko pozwala na to aura (czyli temperatura spada poniżej zera) prowadzimy intensywne naśnieżanie na innych stokach, a decyzja o uruchomieniu kolejnych wyciągów zapaść może w każdej chwili. Wszystko oczywiście zależy od ustabilizowania się przede wszystkim temperatury poniżej zera, co pozwoliłoby na naśnieżenie odpowiedniej grubości podstawy pokrywy śnieżnej.

Długoterminowe prognozy pogody, jak i te, dotyczące zbliżającej się zimy w ogóle są bardzo optymistyczne. My podchodzimy oczywiście do nich niezwykle ostrożnie - aura już nie raz płatała nam figle. Nie zmienia to jednak faktu, że cały czas intensywnie wypatrujemy mrozów, aby nie umknęła nam żadna chwila, w trakcie które będziemy mogli poprawić grubość pokrywy śnieżnej. Ośrodek pracuje pełną parą i jeśli tylko nadarzy się okazja, wykorzystamy wszystkie moce przerobowe, aby oficjalnie rozpocząć nowy sezon narciarski.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online