Aktualności

To jest moment, na który czekaliśmy od połowy kwietnia! I choć nie możemy powiedzieć jeszcze o oficjalnym otwarciu sezonu, to w najbliższy weekend ruszy w Zieleńcu pierwszy wyciąg. A ponieważ od kliku dni intensywnie pracują u nas armatki i temperatura utrzymuje się poniżej zera, okazja do pierwszego tej zimy szusowanka będzie naprawdę dobra.

 

W Zieleńcu rusza pierwszy tej zimy wyciąg!

 

Czuliśmy, że w tym roku nie będzie źle. Wskazywało na to wiele znaków na niebie. I jak na razie nasze przypuszczenia potwierdziły się. Ujemna w ostatnich dniach temperatura pozwoliła na uruchomienie śnieżnych armatek, które pracują 24 godziny na dobę. Ponieważ niektóre stoki dość szybko pokrywała odpowiedniej grubości pokrywa, postanowiliśmy, że już w najbliższy weekend uruchomimy pierwszy wyciąg.

I tak w sobotę (12 listopada), punktualnie o godzinie 9:00 ruszy Patyczak N3 Nartorama, który czynny będzie do godziny 17:00 (podobnie będzie w niedzielę). Również w sobotę i niedzielę dla ruchu turystycznego będzie dostępny wyciąg kanapowo – gondolowy SkyWay Express Nartorama. Ceny obowiązywać będą dokładnie takie, jak w trakcie niskiego sezonu, czyli:

  • karnet na 2 godziny: 40 PLN normalny i 35 PLN ulgowy
  • karnet na 4 godziny: 50 PLN normalny i 45 PLN ulgowy
  • karnet na 7 godzin: 70 PLN normalny i 60 PLN ulgowy

Na razie nie jesteśmy jeszcze w stanie powiedzieć, jak sytuacja będzie przedstawiała się w kolejnych dniach. Cały czas trwa intensywne naśnieżanie stoków Mieszko przy M1, Gryglówka przy G1 i G2 oraz Winterpol przy W3 i W5 i biorąc pod uwagę prognozy pogody na najbliższe dni, jesteśmy ostrożnymi optymistami.

Polecamy zatem gorąco śledzenie naszej strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych, gdzie błyskawicznie poinformujemy Was nie tylko o aktualnie panujących warunkach, ale i o informacjach dotyczących uruchomienia kolejnych wyciągów. Bo że nastąpi to niebawem, nie ulega jakiejkolwiek wątpliwości.

Do zobaczenia na stoku!


Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online