Aktualności

Choć zima z początkiem października przyszła jedynie w wyższych partiach niektórych polskich gór, już dziś spokojnie pomyśleć można o tej prawdziwej, kalendarzowej oraz o zbliżającym się nowym sezonie narciarskim.

 

Zaplanuj zimę w Zieleńcu i kup taniej karnet już dziś!

 

Na razie darujemy sobie poważniejsze spekulacje na temat warunków, opadów i mrozów, które zawitają do Zieleńca na przełomie listopada i grudnia. Choć trzeba przyznać, że atak zimy w pierwszych tygodniach października w Tatrach, wyższych partiach Beskidów i Karkonoszy dał nam sporo do myślenia. I nie jest zaskakujący sam fakt październikowych opadów śniegu - wszak zdarza się on każdego roku. Zadziwia skala ataku zimowej aury - towarzyszące mu opady śniegu oraz bardzo niskie jak na tę porę roku temperatury. Czy jest to zapowiedź srogiej i mroźnej zimy…? Na razie to pytanie pozostawmy otwartym.

Zieleniec Ski Arena przygotowuje się do sezonu pełną parą. Jednym z etapów tych przygotowań jest okres przedsprzedaży karnetów na wszystkie 24 zielenieckie wyciągi i koleje. Co ważne, wciąż można je kupić nieco taniej niż w szczycie narciarskiego sezonu.

I tak od 17 października do 15 listopada karnet na 4 godziny na 4 dowolne dni tańszy będzie o 15 procent. Karnety 2, 3 oraz 6-dniowe non-stop kupić będzie można o 20 proc. taniej, natomiast 3-dniowy na 13 dowolnych godzin z 25 proc. upustem. Największej, bo aż 30-proc. zniżki udzielamy na karnet na 6 wybranych dni sezonu zimowego (nie następujące po sobie). Dodajmy także, że pierwszego rodzaju wymienionych karnetów do sprzedaży w tym okresie trafiło jedynie 50 sztuk.

Wszystkie wystawiane przez nas karnety są imienne. Wysyłamy je także oczywiście pocztą na wskazany przez Was adres. Pełna lista dostępnych opcji karnetów oraz wszelkich dodatkowych informacji z nimi związanych znajduje się w naszym internetowym sklepie, do którego gorąco zapraszamy. Oprócz karnetów, znajdą Państwo w nim także pakiety nauki jazdy na nartach (4, 8 i 12 godzinne) oraz ofertę ubezpieczenia.

Przyjmując bardzo konserwatywne (ale i bezpieczne zarazem) założenie, że na nartach w Zieleniec Ski Arena będzie jeździć można z początkiem grudnia, możemy powiedzieć, że do początku sezonu zostało niewiele ponad 40 dni. Najwyższy to czas na odkurzenie i przegląd sprzętu, zadbania o odpowiednią formę i oczywiście zarezerwowanie sobie już dziś karnetu do naszej narciarskiej stacji. Do zobaczenia w Zieleńcu!

Promocja zakończona!

Przedsprzedaż z rabatem do 30% zakończyła się 15 listopada

Przedsprzedaż z rabatem do 25% trwa do 15 grudnia. Szczegóły pod poniższym linkiem:

Przedsprzedaż z rabatem do 25%

Sklep internetowy

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online