Aktualności

 Jeszcze tylko do końca tygodnia można skorzystać z najwyższych w tym roku rabatów na zakup karnetów do Zieleniec Ski Arena. Od najbliższego poniedziałku (17 października) ceny niestety ulegają zmianie. 

 

Przedsprzedaż karnetów na sezon 2016/2017!

 

Każda promocja musi się kiedyś skończyć. Choć w przypadku naszej stacji jest nieco inaczej - przedsprzedaż karnetów na zbliżający się wielkimi krokami sezon trwać będzie nadal, jednak największa zniżka jaką będzie można otrzymać wyniesie „jedynie” 30 procent

Dlatego gorąco zachęcamy do zakupów do końca tygodnia - zaoszczędzić można kilka dodatkowych złotych, tym bardziej, że nie trzeba się specjalnie ograniczać do jednego skromnego karnetu

Ponieważ nie chcieliśmy siać zamieszania, aktualna promocja trwać będzie nie do 15, a 16 października, czyli do końca tygodnia. Przypominamy, że karnet 4-dniowy, na cztery dowolne dni możecie kupić o 20 procent taniej. Całodzienne karnety na 2, 3 i 6 dni (następujące po sobie) są o 30-proc. tańsze, podobnie jak 3-dniowy karnet na dowolne dni w trakcie całego sezonu narciarskiego. 

Natomiast na zakup karnetu 6-dniowego (całodziennego na 6 dowolnych w trakcie sezonu dni) udzielamy aż 35-procentowego rabatu. Karnety zamawiane przez internet są spersonalizowane i wysłane pocztą na wskazany przez Was adres. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego sklepu internetowego. 

 

Promocja zakończona!

Przedsprzedaż z rabatem do 35% zakończyła się 16 października

Przedsprzedaż z rabatem do 30% trwa do 15 listopada. Szczegóły pod poniższym linkiem:

Przedsprzedaż z rabatem do 30%

Sklep internetowy

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online