Aktualności

50 edycja Rajdu Dolnośląskiego ruszyła. Jedna z największych imprez w naszym regionie przyciąga pasjonatów sportów motorowych, mimo że aura nas w tym roku nie rozpieszcza. Wszystkich, którzy będą chcieli trwanie tej imprezy choć odrobinę wydłużyć, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w rajdowym afterparty. 

 

Hotel Zieleniec zaprasza na rajdowe afertparty

 

Odbędzie się ono oczywiście w sobotę, 8 października w Hotelu Zieleniec. Start punktualnie o godzinie 20:00. W trakcie wieczoru przewidziano wiele atrakcji, których motywem przewodnim nie będzie wyjątkowo narciarstwo, a sprawy związne z samochodowymi rajdami. 

Tegoroczna edycja Raju Dolnośląskiego jest naprawdę wyjątkowa. Cała impreza obchodzi 50-te urodziny, baza po raz kolejny zlokalizowana jest w Zieleńcu, a samo wydarzenie zaszczyci swoją obecnością wiele rajdowych osobistości. 

Trasa rajdu przebiega przez najpiękniejsze tereny Ziemi Kłodzkiej. Biorąc pod uwagę fakt, że prognoza pogody zakłada poprawianie się aury z każdą godziną, czeka nas z pewnością weekend pełen wrażeń i kapitalnych sportowych emocji, których zwieńczeniem będzie sobotni wieczór. 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich na "porajdowe" afertparty, które w sobotni wieczór punktualnie o godzinie 20:00 odbędzie się w Hotelu Zieleniec


Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online