Aktualności

Każda edycja Rajdu Dolnośląskiego jest dużym wydarzeniem nie tylko dla regionu, ale i całego, rajdowego środowiska. Jednak edycja tegoroczna przebija "wyjątkowością" wszystkie poprzednie. Dlaczego? 

 

Rajd Dolnośląski po raz kolejny zawita do Zieleńca! 

 

6-8 października. Warto te daty zapisać w kalendarzu i zaplanować przyjazd w tych dniach w nasze strony. Tegoroczna edycja Rajdu Dolnośląskiego to nie lada gratka nie tylko dla fanów sportów motorowych, ale dla wszystkich, którzy kochają góry, sport i ogromną dawkę adrenaliny. 

Dlaczego w tym roku wydarzenie jest aż tak wyjątkowe? Po pierwsze, jest to jubileuszowa, 50-ta edycja Rajdu. Po drugie, gościem specjalnym będzie sam Robert Kubica - mówi to Państwu coś? Po trzecie, i z naszego punktu widzenia najważniejsze, po raz kolejny w Zieleńcu zlokalizowana będzie baza zawodów oraz park serwisowy. 

Nasz region, a w szczególności Kotlina Kłodzka i otaczające ją górskie pasma, to nie tylko doskonałe miejsca do aktywnego i efektywnego wypoczynku. To także kapitalne miejsca do organizowania rajdów, wyścigów i biegów - malownicze pejzaże, zróżnicowane ukształtowanie terenu, mroczne zakamarki i ciągnąca się na długie kilometry perspektywa – czy można wyobrazić sobie lepsze otoczenie dla samochodowego rajdu? 

Organizatorzy tegorocznej edycji Rajdu Dolnośląskiego planując trasę, postanowili zatem "wycisnąć" z naszego regionu co najlepsze pod każdym względem. I tak w trakcie 12 odcinków specjalnych rajdowcy przejadą przez Boboszów, Międzylesie, Spaloną czy Ścinawkę. Do tego Power Stage w Kłodzku, meta w Dusznikach Zdroju. Czyli totalne "Best of the best of Ziemia Kłodzka". 

Aby jeszcze bardziej podkreślić wagę wydarzenia dodajmy, że w tym roku 50 urodziny obchodzi Automobilklub Ziemi Kłodzkiej. Trudno więc wyobrazić sobie lepszą i bardziej wyjątkową okazję do odwiedzenia naszej okolicy i kibicowania najlepszym rajdowcom w kraju. 

Start w piątek, 6 października, dokładnie o godzinie 14:00. Czekamy na Was!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online