Aktualności

To wyjątkowa chwila, na którą zwykle czekamy od końca kwietnia. Już dziś uroczyście ogłaszamy, że dokładnie 14 września startujemy z przedsprzedażą karnetów na zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon narciarski. 

 

14 września ruszamy z przedsprzedaż karnetów na sezon 2016/2017

 

Nauczeni doświadczeniem lat poprzednich, jeszcze zanim na poważnie zaczniemy w ogóle myśleć o ujemnych wartościach temperatury i wymianie opon na zimowe, dajemy Wam możliwość zakupu różnego rodzaju karnetów do Zieleniec Ski Arena. Kluczową informacją w tym kontekście jest fakt, że akcji promocyjnej towarzyszyć będą oczywiście wyjątkowe ceny - niektóre rodzaje karnetów kupić będzie można aż z 35 procentowych upustem!  

Ale po kolei. Od 14 września poprzez naszą stronę będziecie mogli wybrać odpowiedni dla siebie, rodziny czy znajomych karnet, który ważny będzie przez określony czas możliwy do wykorzystania w naszym kurorcie. Jeśli chodzi o interesujące Was z pewnością rabaty, to 20-procentowa zniżka dotyczyć będzie wyłącznie karnetu 4-dniowego, na cztery dowolne dni. Co ważne, takich karnetów w pierwszej fazie przedsprzedaży (czyli do 15 października) będzie jedynie 50.  

Rabat 30-procentowy dotyczyć będzie karnetów:  

  • 2 dniowego całodziennego  
  • 3 dniowego całodziennego  
  • 3 dniowego całodziennego  
  • 6 dniowego całodziennego   

Natomiast na zakup karnetu 6-dniowego (całodziennego) na dowolne 6 dni sezonu 2016 / 2017 w okresie przedsprzedaży udzielamy aż 35-procentowego rabatu! Warto więc już teraz zadbać najlepiej o pakiet karnetów na całą zimę - wszak zakładamy, że odwiedzicie nasz kurort więcej niż raz w ciągu całego sezonu. Przypomnijmy także, że karnety zamawiane przez internet są spersonalizowane oraz wysyłane pocztą pod wskazany adres.  

Zimą nie zabraknie w Zieleńcu wielu imprez i atrakcji dla pasjonatów narciarstwa w każdym wieku. Zawody o Dziecięcy Puchar Orlicy, Sylwester oraz święta na stoku, Mistrzostwa Dusznik-Zdroju w narciarstwie alpejskim oraz wiele innych zawodów. Do tego oczywiście nocna jazda, Mikołajki oraz szereg imprez w trakcie zimowych ferii - to tylko część wydarzeń, na które już dziś gorąco Was zapraszamy.  

Na razie nieśmiało, choć wciąż mamy jeszcze kalendarzowe lato, ale pozwolimy sobie (małymi literami) na tradycyjne pozdrowienie - do zobaczenia na stoku :) 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online