Aktualności

Już tylko godziny dzielą nas od Mistrzostw Dolnego Śląska w kolarstwie górskim, czyli Maratonu MTB im. Artura Filipiaka. W najbliższą niedzielę do Zieleńca zjadą dziesiątki sympatyków tej kapitalnej dyscypliny sportu. 

 

Maraton MTB: odliczanie czas zacząć

 

Na samym początku przypominamy - listy startowe nie zostały jeszcze zamknięte! Wciąż możecie rejestrować się do wyścigu na wybranej przez siebie trasie za pomocą strony internetowej: www.memorialbikebrother.pl. Zapisy internetowe zostaną zamknięte w piątek (29 lipca) po godzinie 20.00. 

Ale wszyscy, którzy na przyjazd zdecydują się w ostatniej chwili, będą mogli zapisać się na miejscu - w biurze zawodów przy głównym parkingu w Zieleńcu (naprzeciwko wyciągu Gryglówka) w dniu startu (31 lipca) od godziny 7:30. Startujemy punktualnie o godzinie 11:00! 

Przypominamy także profile tras: MINI - 29 km długości, 500 m przewyższenia. Łatwa technicznie o umiarkowanych wymagania jeśli chodzi o kondycję. Idealna dla rodzin z dziećmi i początkujących maratończyków, którzy dopiero przed sobą mają większe i bardziej wymagające wyścigi. Natomiast trasa MEGA to już 58 km i 1100 m przewyższenia. O wiele bardziej wymagająca, z ciężkimi podjazdami i szybszymi zjazdami. W tym roku zostaje wprowadzony limit czasu wjazdu na drugą pętlę, który wynosi  2 godziny.

Organizatorem zawodów jest Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej, natomiast wszelkie szczegóły dotyczące zawodów znajdziecie na stronie internetowej www.memorial.bikebrother.pl. Patronem honorowym zawodów jest legenda polskiego kolarstwa, Pan Ryszard Szurkowski, natomiast cała impreza jest hołdem upamiętniającym wielkiego pasjonata kolarstwa, autora serwisu dla rowerzystów BikeBrother, Artura Filipiaka (Fisha).

 


Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online