Aktualności

Zimą Zieleniec należy do narciarzy. Tutaj nie ma żadnych wątpliwości. Jednak latem ścierają się na zielenieckiej ziemi różne grupy wpływów. Nie da się ukryć, że w najbliższy weekend (22-24 lipca) jedna z nich dopnie zapewne swego. 

 

Motocykliści przejmują Zieleniec

 

Odwiedzają nas starsi, odwiedzają nas młodsi. Ścigają się po naszych górach i pagórkach rowerzyści, a po drogach nartorolkarze. No ale w tym nie ma przecież nic niezwykłego - wszak jest u nas pięknie, a i okolica do całkiem przyjemnych należy. Tym bardziej czujemy się zaszczyceni, że już po raz czwarty w Zieleńcu odbędzie się Międzynarodowy Zlot Motocyklowy. Impreza jedyna w swoim rodzaju. 

Już w najbliższy piątek zjadą w nasze strony fani jednośladów z Polski, Niemiec, Czech i wielu innych krajów. Będzie na pewno nieco głośno - wszak motory wydają nieco więcej szumu niż rowery czy nartorolki, a i muzyka, której w weekend będzie sporo, również daleka jest od klasycznych menuetów czy nawet discopolowych hitów. 

Koncerty mocniejszych zespołów, kulinarne przysmaki z grilla i nie tylko, sztuczne ognie, a to wszystko wzbogacone dostępnymi na codzień zielenieckimi atrakcjami - górami, kolejkami linowymi, gastronomią oraz oczywiście wyjątkowym klimatem. Nie sposób będzie też przejść obojętnie wobec zlotowych konkurencji (uwaga!): na kolanach po browara, szelki na linie czy palenie gumy. To wszystko wydarzy się w ciągu najbliższych kilku dni na IV Międzynarodowym Zlocie Motocyklowym w Zieleńcu.

Centralnym punktem zlotu będzie oczywiście samo centrum Zieleńca, gdzie powstanie specjalna strefa ze sceną, punktem sanitarnym, namiotem piwnym, ławkami, parasolami i punktami gastronomicznymi. Tuż obok zlokalizowane będzie pole namiotowe. Zlot rozpocznie się w piątek, 22 lipca o 15:30 uroczystym otwarciem bram. Poniżej szczegółowa rozpiska godzinowa atrakcji i wydarzeń towarzyszących: 

 

Harmonogram Międzynarodowego Zlotu Motocyklowego


Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online