Aktualności

Czy Zieleniec musi dostarczać jedynie emocji związanych z zimowym szaleństwem na tutejszych stokach? Oczywiście dla wielu z nas jest to gorąco wyczekiwany przez większość roku okres. Jednak ten dolnośląski kurort oferuje nie mniej atrakcji również w sezonie letnim, a jedną z nich jest ośrodek jeździecki Gryglówka Ranch. 

 

Konne przejażdżki w malowniczej scenerii Gór Orlickich

 

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na relaks, niż obcowanie z naturą w górskiej scenerii i ciszy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu galerii handlowych, a do tego w towarzystwie wyjątkowych zwierząt? Choć konie wielu z nas kojarzą się z pokładami niespożytej energii, to są też istotami kojącymi skołatane nerwy, wspierającymi aktywny wypoczynek oraz nie lada atrakcją najmłodszych.

 

Konna eskapada granią Gór Orlickich

Miejscem, które łączy wszystkie wspomniane wyżej cechy jest rodzinne rancho Grylówka w Zieleńcu, którego oferta powinna zadowolić absolutnie wszystkich - od najmłodszych pociech, dla których samo zobaczenie i poznanie koni jest sporą atrakcją, po osoby starsze, aktywnie uprawiające jeździectwo, dla których naturalnym środowiskiem jest konny rajd po grani sięgających 1000 m Gór Orlickich, na polsko-czeskim pograniczu.

Przyjeżdżając na krótszy, bądź jeszcze lepiej, na dłuższy wypoczynek do Zieleńca warto więc zaplanować kilka chwil na odwiedzenie rancza i skorzystanie z jego niezwykle bogatej oferty. Począwszy od odwiedzenia stajni i prowadzonych przez instruktora kursów na ujeżdżalni, po górskie wycieczki, czy kilkudniowe konne rajdy, które dostarczą niezapomnianych emocji, co zagwarantują nam nie tylko same konie, ale także wciąż dzika w niektórych miejscach otaczająca Zieleniec natura.

 

Konne przejażdżki w malowniczej scenerii Gór Orlickich

 

Szczegółową i kompletną ofertę rancza Gryglówka znajdą Państwo na stronie internetowej www.ranch.gryglowka.pl.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online