Aktualności

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza stacja po raz kolejny znalazła uznanie miłośników białego szaleństwa w Polsce. W najnowszym rankingu portalu Skionline.pl kurort Zieleniec Ski Arena zajął bardzo wysokie, drugie miejsce, ustępując zwycięzcy jedynie o 4 punkty!

 

Ranking Skionline: kolejne podium dla Zieleniec Ski Arena

Zdjęcie: Ra2nski

 

Podobnie jak w zeszłym roku najlepszym w Polsce ośrodkiem narciarskim wybrana została Białka Tatrzańska. Ale jedna rzecz z naszego punktu widzenia zmieniła się na naszą korzyść - do zwycięzcy straciliśmy jedynie 4 punkty, natomiast Jaworzynę Krynicką, która zajęła trzecie miejsce, wyprzedziliśmy aż o 47 punktów.

 

Najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce (źródło: www.skionline.pl)


Najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce (źródło: www.skionline.pl)

 

Opinie i oceny odwiedzających Zieleniec narciarzy i gości są jedną z najważniejszych rzeczy, które bierzemy pod uwagę w trakcie prowadzenia i rozwijania naszego ośrodka. I to nie tylko zimą, ale i w ciągu całego roku. Dlatego tak ważne jest dla nas Wasze uznanie i wyróżnienie nas w tym prestiżowym rankingu. Wyniki tegorocznej jego edycji cieszą nas tym bardziej, że to właśnie nasza stacja wypadła najlepiej w głosowaniu internautów - uzyskaliśmy średnią ocenę 4.59 pkt, wyprzedając Krynicę-Zdrój Jaworzynę Krynicką (4.43 pkt) oraz Białkę Tatrzańską (4.42 pkt).

Ale konstrukcja plebiscytu to nie tylko głosy internautów, ale także twarde dane dotyczące infrastruktury narciarskiej, parametry stacji narciarskiej (liczba wyciągów i kolei, długość narciarskich tras), oferta noclegowo-gastronomiczna, a także opinie ekspertów odwiedzających narciarskie kurorty. To wszystko składa się na obiektywną w maksymalnym stopniu ocenę ośrodków biorących udział w plebiscycie, dzięki czemu II miejsce, które w tym roku zajęła nasza stacja, jest jeszcze cenniejsze.

Nie oszukujmy się - konkurencja jeśli chodzi o ośrodki narciarskie w Polsce z roku na rok rośnie. I często mniejsze znaczenie ma ukształtowanie terenu - w tej kwestii tatrzański Kasprowy Wierch jest przecież bezkonkurencyjny. Coraz częściej o popularności i sukcesie danej stacji narciarskiej decyduje nowoczesna infrastruktura, bogata oferta około narciarska, w tym przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, a także panujące w stacji warunki narciarskie. Na tę ostatnią kwestię mamy niestety najmniejszy wpływ - przecież jak zimy nie ma, to nie ma jej wszędzie. Chyba że…

Zieleniec jest w tym szczęśliwym położeniu, że specyficzny klimat jest u nas faktem, z którym trudno dyskutować. Dzięki niemu zima jest u nas chłodniejsza, obfitsza w opady śniegu, a temperatura zwykle te kilka kluczowych stopni niższa. Wierzymy, że to się nie zmieni, a my już naszymi działaniami zadbamy, aby Zieleniec Ski Arena zawsze znajdował się w czołówce tego typu rankingów, a przede wszystkim spełniał oczekiwania wszystkich osób do Zieleńca przyjeżdżających.

Dziękujemy Wam drodzy narciarze, pasjonaci Zieleńca i białego szaleństwa za przychylne oceny i wskazanie naszej skromnej stacji w plebiscycie. Pełna treść raportu wraz ze szczegółową informacją na temat wyników dostępna jest w portalu www.skinonline.pl.

Czekamy z niecierpliwością na Was na naszych stokach, bo jak widać aura, a co za tym idzie warunki, mają się w ostatnich dniach w Zieleńcu wyśmienicie.

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online