Aktualności

Czas na decydujące rozstrzygnięcia. W najbliższą sobotę odbędą się finałowe zawody Dziecięcego Pucharu Orlicy, jednej z najważniejszych imprez organizowanych w naszej stacji narciarskiej.

 

Finałowe zawody o Dziecięcy Puchar Orlicy

 

Dlaczego najważniejszej? Ponieważ jest to wydarzenie angażujące przede wszystkim najmłodszych adeptów narciarstwa. Ruch na świeżym powietrzu, doskonała zabawa i odrobina adrenaliny udzielającej się w trakcie rywalizacji to chyba najlepsze, co pociechom możemy zaoferować. Do tego dochodzą jeszcze znakomite warunki narciarskie jakie w ostatnich dniach panują w Zieleńcu.

W trakcie całego sezonu spotykaliśmy się już na zawodach trzykrotnie - jedynie raz plany pokrzyżowała nam kapryśna aura i bożonarodzeniową edycję byliśmy zmuszeni przenieść na okres zimowych ferii. Nie zmienia to jednak faktu, że w trakcje każdej edycji nie zabrakło doskonałej zabawy, sportowych emocji i dziecięcego śmiechu, który jest najlepszym wskaźnikiem, czy impreza się udała czy nie.

W sobotę, 12 marca spotykamy się już po raz ostatni w tym sezonie. Finałowe zawody cyklu, który już po raz 21 gości na zielenieckich stokach, odbędą się na stoku nr 5 przy Vital & SPA Resort Szarotka (stok z kanapą 4 osobową W5).

I jak zwykle sportowa rywalizacja toczyć się będzie w siedmiu kategoriach wiekowych:

  1. Smerfy: rocznik 2010 roku i młodsze;
  2. Skrzaty: rocznik 2008-2009;
  3. Krasnale: rocznik 2006-2007;
  4. Starsze Krasnale: rocznik 2003-2005;
  5. Elfy: rocznik 2000-2002;
  6. Open: rocznik 1999 i starsze.

Przypominamy także, że zapisywać się na zawody można mailowo (na adres marcin@tandt.pl do dwóch dni przed każdymi zawodami) lub osobiście w dniu zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu (budynek Vital & SPA Reosrt Szarotka). Wpisowe wynosi 30 zł od osoby, a członkowie najbliższej rodziny (rodzice i dzieci) mogą dokonywać zapisów wspólnie, w kwocie 25 zł od osoby. Wpłaty wpisowego dokonywać będzie można w dniu zawodów najpóźniej do godz. 11:00 w sekretariacie zawodów.

Zachęcamy gorąco do przyjazdu do Zieleńca i udziału w zawodach. Cały weekend zapowiada się naprawdę wyśmienicie - nie dość, że śniegu jest po dostatkiem, to jeszcze w tym czasie w naszym kurorcie rozgrane zostaną Mistrzostwa Polski Instruktorów i Trenerów snowboardu.

Do zobaczenia na stoku!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online