Aktualności

Zimowe ferie dobiegły końca. Ale nie musi to oznaczać końca sezonu narciarskiego. Tym bardziej, że na Dolnym Śląsku panują bardzo dobre warunki. Całkiem nieźle sytuacja wygląda też w naszej stacji, gdzie wobec ujemnej temperatury i opadów śniegu stoki przygotowane są bardzo dobrze.

 

Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu

 

- 4 stopnie na termometrach, pojawiające się co jakiś czas opady śniegu, do tego brak silniejszego wiatru. Jedyne czego brakuje, to świecącego cały czas słońca. W ostatnim czasie na zielenieckich stokach spadło do 50 centymetrów świeżego śniegu, dzięki czemu pokrywa na stokach sięga już niemal metra.

W całej stacji narciarskich czynnych jest 21 wyciągów i kolei oraz 34 trasy narciarskie. Ponieważ w ostatni weekend zakończyły się zimowe ferie, w Zieleniec Ski Arena rozpoczął się tzw. niski sezon, co w praktyce oznacza mniejszą liczbę narciarzy oraz atrakcyjne ceny karnetów.

Wyciągi czynne są od godziny 9:00, aż do 22:00. Dodatkową korzyścią jest możliwość korzystania z oferty FreeSki, dzięki której wszystkie osoby nocujące w kurorcie otrzymują bezpłatnie karnet na wszystkie wyciągi i koleje. Jego rodzaj zależy oczywiście od długości pobytu.

Przypominamy, że koniec zimowych ferii nie oznacza końca organizowanych u nas imprez i wydarzeń. Już w najbliższy weekend zapraszamy na kolejną edycję Sudeckiej Ligi Narciarskiej, a także uroczystości związane z odsłonięciem pamiątkowego pomnika Bronisława Haczkiewicza - legendy dolnośląskiego narciarstwa. Wydarzenie wzbogaci szereg dodatkowych atrakcji, wśród których warto wymienić przede wszystkim jubileuszowy XXX Memoriał im. Bronisława Haczkiewicza w narciarstwie alpejskim, przemarsz korowodu z epoki telemarku na nartach biegowych czy nocny zjazd „duchów” i harce instruktorów Szkółek Narciarskich Zieleńca.

Warto więc już dziś zaplanować przyjazd do Zieleńca na cały weekend - oprócz wielu interesujących wydarzeń gwarantujemy Wam przede wszystkim doskonałe warunki narciarskie.

Do zobaczenia na stoku

1.03.2016

Uwaga drodzy narciarze i snowboardziści, mamy wspaniały warun, więc wpadajcie!PS I to jeszcze nie koniec opadów śniegu w tym tygodniu! Łiiii <3 Nocujesz w Zieleńcu? Jeździsz za darmo! http://zieleniec.pl/karnet-free-ski☛ Lista czynnych tras i wyciągów: http://zieleniec.pl/wyciagi☛ Kamery LIVE: http://zieleniec.pl/kamery☛ Plebiscyt Ski Online: http://bit.ly/plebiscyt-skionline - bardzo prosimy o głosy :)

Posted by Zieleniec Ski Arena on 1 marca 2016

Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu Alert zimowy! Doskonałe warunki narciarskie w Zieleńcu

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online