Aktualności

Ostatnia sobota w Zieleńcu upłynęła pod znakiem Dziecięcego Pucharu Orlicy i jego drugiej edycji zaliczanej do klasyfikacji generalnej w trwającym sezonie. DPO zakończyło także oficjalnie tegoroczne ferie, bowiem był to ostatni weekend lutego, podczas którego sporo gości żegnało się z Zieleńcem i zimą...

 

Dziecięcy Puchar Orlicy edycja II - relacja

 

My jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że zima może nas jeszcze zaskoczyć! Wierzymy, że w tym sezonie sporo przed nami!


Dokładnie o 9:00 zespół instruktorów przygotowujący trasę zawodów rozpoczął swoją pracę. Rozłożone zostały tyczki, ogrodzenie trasy, start, meta, nagłośnienie, namiot, a także elektroniczny pomiar czasu. Kilka minut później – w „Szarotce” pojawiły się pierwsze osoby, które odebrały swoje plastrony startowe. Wszystkie przygotowania przebiegły bardzo sprawnie i punktualnie o godzinie 11:30 wystartowała pierwsza zawodniczka. Wśród wszystkich 59 osób, które brały udział w zawodach było wielu wspaniałych i najmłodszych narciarzy. Każdy z nich dwukrotnie mierzył się z trasą slalomu. Oba przejazdy były sumowane i na podstawie łącznego czasu zawodnicy zostali sklasyfikowani w odpowiednich kategoriach.
Czołowe trójki w każdej z kategorii prezentują się następująco:

Smerfy:

 1. Gąska Bartosz
 2. Lubieniec Adam
 3. Bargieł Jakub

Skrzaty:

 1. Judkowiak Agata
 2. Kamiński Kuba
 3. Lubieniec Maja

Krasnale:

 1. Jarus Alexander
 2. Tandejko Radosław
 3. Paradowski Jakub

Starsze krasnale:

 1. Kamińska Paulina
 2. Krysa Michał
 3. Bińkowski Filip

Elfy:

 1. Nosal Michał
 2. Słowik Monika

Open:

 1. Spyra Jędrzej
 2. Gąska Łulasz
 3. Kulesza Adam

Serdeczne podziękowania z całego serducha wszystkim, który wystartowali w sobotniej edycji DPO! Dziękujemy także naturalnym kibicom, czyli rodzicom wspierającym swoje pociechy. Wasz doping podczas minionych zawodów był po prostu wspaniały i godny naśladowania!
Już teraz zapraszamy na ostatnią edycję Dziecięcego Pucharu Orlicy w tym sezonie, która odbędzie się 12 marca! Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas co najmniej tak dużą paczką jak zawsze, bowiem do rozdania będzie mnóstwo nagród!


Z narciarskim pozdrowieniem,
Szkoła Narciarska T&T

Wyniki II edycji

 

Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja Dziecięcy Puchar Orlicy-relacja

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online