Aktualności

Zima w pełni, śniegu pod dostatkiem. Alpejską atmosferę podkręcą z pewnością zawody, które 27 lutego odbędą się w Zieleńcu. Będzie to kolejna, zaliczana do klasyfikacji generalnej runda zawodów z cyklu Dziecięcego Pucharu Orlicy.

 

 Do startu gotowi? Start! Zieleniec zaprasza na kolejne zawody w ramach Dziecięcego Pucharu Orlicy

 

Przypominamy, że w tym roku spotykamy się w ramach DPO już po raz dwudziesty, co czyni naszą imprezę jedną z najstarszych w regionie. I od zawsze przyświecał jej ten sam cel - ruch, aktywna forma spędzania wolnego czasu przez najmłodszych, w duchu sportowej rywalizacji.

Sama organizacja i przebieg zawodów oraz dobór tras wpisują się także w charakter naszej stacji narciarskiej, która ma być miejscem otwartym przede wszystkim dla wszyskich rodzin z dziećmi. I z nieskrywaną przyjemnością musimy podkreślić, że widzimy jak najmłodsi, którzy jeszcze kilka lat temu stawiali w Zieleńcu pierwsze kroki na nartach, dziś radzą sobie doskonale w zmaganiach pomiędzy tyczkami. Co roku jest ich więcej, chętnych do udziału w zawodach przybywa. A to utwierdza nas w przekonaniu, że Dziecięcy Puchar Orlicy powinniśmy dalej rozwijać, a w przyszłości być może pomyśleć o organizacji kolejnych tego typu imprez.

Zanim jednak Zieleniec Ski Arena stanie się gospodarzem innych wydarzeń, zapraszamy gorąco do udziału w kolejnej rundzie zmagań o Dziecięcy Puchar Orlicy. Zawody 27 lutego odbędą się, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich przypadkach, na stoku nr 5 przy Vital & SPA Resort Szarotka (stok z kanapą 4 osobową W5). Rywalizacja rozgrywana będzie w sześciu kategoriach wiekowych :

a) Smerfy: rocznik 2010 roku i młodsze;
b) Skrzaty: rocznik 2008-2009;
c) Krasnale: rocznik 2006-2007;

d) Starsze Krasnale: rocznik 2003-2005;
e) Elfy: rocznik 2000-2002;
f) Open: rocznik 1999 i starsze.

Udział w rywalizacji można zgłaszać mailowo (na adres marcin@tandt.pl do dwóch dni przed każdymi zawodami), lub w dniu zawodów w godzinach od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu (budynek Vital & SPA Reosrt Szarotka, Zieleniec 72) lub za pośrednictwem formularza online dostępnego tutaj: http://tandt.pl/dzieciecy-puchar-orlicy/opis-i-zapisy.

Koszt udziału w zawodach wynosi 30 zł od osoby, a członkowie najbliższej rodziny (rodzice i dzieci) mogą dokonywać zapisów wspólnie. Wtedy każde z nich zapłaci jedynie 25 zł. Wpłaty wpisowego dokonywać będzie można w dniu zawodów najpóźniej do godz. 11 w sekretariacie Pucharu.

Zachęcamy oczywiście do zaplanowania w Zieleńcu całego weekendu. Tym bardziej, że w tym samym czasie odbywać się będzie w naszym kurorcie XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych.

Do zobaczenia na stoku!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online