Aktualności

Zima trwa w najlepsze i nic nie zapowiada, że sytuacja miałaby się nagle zmienić. Aura sprzyja narciarzom, a prognozy pogody na najbliższe dni są bardzo optymistyczne. Nie warto zatem tracić czas na niepotrzebne rozmyślania i zastanawianie się „co by było gdyby” - nic tylko pakować sprzęt i przyjeżdżać do Zieleńca.

 

Jeszcze zima nie zginęła!

 

Lekki mróz, opady śniegu i brak jakiejkolwiek odwilży na horyzoncie. Zieleniec Ski Arena - jeden z największych kurortów narciarskich na Dolnym Śląsku - cały czas oferuje wszystkim przyjezdnym korzystne warunki narciarskie, bogatą ofertę gastronomiczno-noclegową, a także szereg imprez towarzyszących.

Choć zima do rekordowo chłodnych nie należy, od przełomu listopada i grudnia ekipa naszej stacji niemal 24 godziny na dobę pracuje nad przygotowaniem odpowiednich warunków. Trzeba uczciwie przyznać, że były chwile, w których nie było to wcale proste. Oprócz wyższych temperatur szkodził nam oczywiście wiatr, który często oprócz ocieplenia przyczyniał się do szybkiego zmniejszania się pokrywy śnieżnej.

Na całe szczęście mamy jednak ten trudny czas za sobą. Mało tego - począwszy od początku sezonu, cały czas czynne są przecież w Zieleńcu stoki i koleje. Obecnie to 32 z 39 tras i 21 z 24 wyciągów.

Ale nie samym jeżdżeniem człowiek żyje. Dlatego też w Zieleńcu praktycznie w każdy weekend organizowane są imprezy towarzyszące. I tak w najbliższą sobotę, 19 lutego odbędzie się u nas ZIMOWA ATRUKCJA, czyli okazja do przetestowania przyszłorocznej kolekcji sprzętu narciarskiego takich marek jak Marker, Völkl i Dalbello.

Tydzień później odbędą się kolejne zawody Dziecięcego Pucharu Orlicy - cyklu, którego w tym roku organizujemy już 20 edycję! (ale ten czas leci…). Natomiast perełką na torcie, czyli najbardziej atrakcyjnym wydarzeniem w ciągu tego miesiąca będzie z pewnością Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która zagości do Zieleńca w ostatni weekend lutego.

Rozgrywane w całej południowej Polsce zawody przyciągnąć z pewnością rzesze fanów sportów zimowych. Naszej stacji narciarskiej przypadł tym razem zaszczyt organizowania konkurencji snowboardowych.

Zima trwa w najlepsze. Śniegu, i jak widać na powyższej prognozie pogody również mrozu na pewno w najbliższym czasie nie zabraknie. Więc jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższe dni i zbliżające się weekendy, gorąco zachęcamy do wzięcia pod uwagę wypadu do Zieleńca.

Do zobaczenia na stoku!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online