Aktualności

Już w najbliższy weekend, tj.13-14 lutego, zapraszamy do stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena w Dusznikach-Zdroju na Rodzinny Weekend.

 

Uwaga, uwaga! Mamy dla znakomitą  wiadomość! 

 

Będziemy na Was czekać w promocyjnym namiocie Dusznik-Zdroju na stoku W5 przy Vital & Spa Resort Szarotka od godziny 12:00 do 16:00. Znajdziecie w nim m.in. : strzelnicę laserową, zabawy dla dzieci z animatorem, zabawy ruchowe i konkursy z nagrodami.

Wszystkich zapalonych narciarzy zapraszamy na zawody o Puchar Burmistrza Dusznik-Zdroju w slalomie gigancie, które odbędą się w sobotę, 13. lutego o godzinie 14:00.  Zostaną one rozegrane w następujących kategoriach: 

  • do lat 10;
  • do lat 15;
  • open z podziałem na kobiety i mężczyzn. 


W ramach rywalizacji każdy z zawodników wykona dwa przejazdy na czas, a zwycięzcą zostanie osoba, która uzyska najkrótszy, łączny czas obu przejazdów. Zapisy w dniu zawodów możliwe będą od godz. 9:30 w Vital & SPA Szarotka, natomiast sama rywalizacja odbędzie się na stoku przy kanapie W5 (zawody zostaną rozegrane zaraz po Dziecięcym Pucharze Orlicy). Uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne, a organizatorzy przewidzieli nagrody dla pierwszych 3 miejsc w każdej z kategorii.

Gwarantujemy znakomitą zabawę, moc atrakcji i niezapomniane wrażenia.

Do zobaczenia w Zieleńcu! 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online