Aktualności

Najbliższa sobota upłynie w Zieleńcu pod znakiem zawodów sportowych. Odbędzie się wtedy przeniesiona z grudnia edycja zawodów o Dziecięcy Puchar Orlicy, która jednak nie będzie wliczana do klasyfikacji generalnej całego cyklu.

 

Już w najbliższą sobotę odbędą się zawody z cyklu  o Dziecięcy Puchar Orlicy

 

Niestety aura pod koniec zeszłego roku nie była przyjazna - niestabilne warunki atmosferyczne nie pozwoliły na odpowiednie przygotowanie stoków i bezpieczne przeprowadzenie zawodów narciarskich. O ile jeździć wtedy na nartach w Zieleńcu było można, to już organizacja takiego wydarzenia jakim są zawody narciarskie było ryzykowna.

Decyzja o przełożeniu zawodów była nieunikniona, a teraz widzimy, że całkowicie słuszna. Aura choć obecnie nieco wiosenna, jest na tyle stabilna, że pozwala na zorganizowanie kolejnej edycji Dziecięcego Pucharu Orlicy. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę, 13 lutego, na zakończenie zimowych ferii na Dolnym Śląsku (one oczywiście dalej trwać będą nadal, jednak dla kolejnych województw).

Dziecięcy Puchar Orlicy to impreza sportowa, której trwa obecnie 21 edycja. Głównym celem projektu jest oczywiście propagowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu przez najmłodszych w duchu sportowej rywalizacji. Sobotnie zawody odbędą się po raz kolejny na stoku nr 5 przy Vital & SPA Resort Szarotka (stok z kanapą 4 osobową W5) i rozgrywane będą w sześciu kategoriach wiekowych:

a) Smerfy: rocznik 2010 roku i młodsze;
b) Skrzaty: rocznik 2008-2009;
c) Krasnale: rocznik 2006-2007;
d) Starsze Krasnale: rocznik 2003-2005;
e) Elfy: rocznik 2000-2002;
f) Open: rocznik 1999 i starsze.

Do udziału w rywalizacji można zapisywać się; mailowo (na adres marcin@tandt.pl do dwóch dni przed każdymi zawodami), a także osobiście w dniu zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu (mieści się on w budynku Vital & SPA Reosrt Szarotka, Zieleniec 72) lub za pośrednictwem formularza online dostępnego tutaj: http://tandt.pl/dzieciecy-puchar-orlicy/opis-i-zapisy

Wpisowe wynosi 30 zł od osoby, a członkowie najbliższej rodziny (rodzice i dzieci) mogą dokonywać zapisów wspólnie, w kwocie 25 zł od osoby. Wpłaty wpisowego dokonywać będzie można w dniu zawodów najpóźniej do godz. 11 w sekretariacie Pucharu.

Dziecięcy Puchar Orlicy Dziecięcy Puchar Orlicy Dziecięcy Puchar Orlicy Dziecięcy Puchar Orlicy Dziecięcy Puchar Orlicy Dziecięcy Puchar Orlicy Dziecięcy Puchar Orlicy Dziecięcy Puchar Orlicy Dziecięcy Puchar Orlicy

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online