Aktualności

Już w najbliższą sobotę w Zieleńcu, na stoku Gryglówka odbędzie się drugi przystanek Red Bull Zjazd na Krechę. Do udziału w najszybszym zjeździe sezonu wciąż można zarejestrować się drogą elektroniczną na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche, a także w dniu imprezy w biurze zawodów.

 

Szybko, szybciej... Red Bull Zjazd Na Krechę 2016

 

Pierwszy przystanek tegorocznej edycji Red Bull Zjazd na Krechę potwierdził, iż zawody te bez wątpienia zasługują na miano najszybszych wyścigów na polskich stokach. Narciarze i snowboardziści, którzy w minioną sobotę wzięli udział w rywalizacji osiągali naprawdę zawrotne prędkości. Najlepszy czas wśród wszystkich uczestników osiągnął Słowak Michał Bekes, który w swoim zjeździe finałowym pokonał blisko kilometrową trasę w imponującym czasie 00:41:18 sek!
Już w najbliższą sobotę w Zieleńcu kolejni śmiałkowie będą mieli okazję, by sięgnąć po tytuł najszybszego narciarza i snowboardzisty. Stok "Grygiel" to najbardziej sprinterski z tegorocznych zjazdów, a dzięki znajdującej się w środkowej części trasy stromej i krętej ściance, zawodnicy będą w stanie osiągać świetne wyniki. Start zawodów o godz. 11:00.
Zabawa nie ominie również zgromadzonej wzdłuż trasy publiczności. Widowiskowe wyścigi dodatkowo uatrakcyjnią przygotowane specjalnie dla kibiców niespodzianki, a od wczesnych godzin porannych o muzyczną atmosferę zadba DJ Prescot.

Red Bull Zjazd na Krechę to świetny pomysł na aktywny zimowy weekend na stoku, dlatego warto już teraz odwiedzić stronę www.redbull.pl/zjazdnakreche i zarejestrować się do udziału w zmaganiach. Zapisy online potrwają do piątku do godz. 9:00, a w dniu imprezy od godz. 8:00 do 10:00 w biurze zawodów, które zlokalizowane będzie w barze Michałówka tuż przy mecie. Obok tytułu zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę, najszybsi otrzymają wartościowe nagrody od partnerów imprezy firm GoPro, HEAD, Quiksilver oraz Roxy. Szykuj sprzęt i w drogę do Zieleńca!

 

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:


30 stycznia - Zieleniec, stok Gryglówka
6 lutego - Szczyrk, Juliany
13 lutego - Zakopane, Polana Szymoszkowa

Red Bull Zjazd Na Krechę 2016 Red Bull Zjazd Na Krechę 2016 Red Bull Zjazd Na Krechę 2016

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online