Aktualności

Portal SkiOnline.pl już po raz kolejny ogłosił plebiscyt, w którym wybrany zostanie najlepszy kurort narciarski w Polsce. Co niezwykle ważne, ranking powstanie przede wszystkim w oparciu o wasze, drodzy narciarze opinie. Jeśli zatem Waszym zdaniem Zieleniec zasługuje na zajęcie w tym rankingu wysokiej pozycji, zachęcamy gorąco do oddania głosu.

Wybieramy najlepszą stację narciarską w Polsce. Oddaj głos na Zieleniec Ski Arena!

Fotografia: ra2nski_ 

Wasz udział w tym plebiscycie jest dla nas niezwykle istotny - liczy się każdy oddany głos i każda ocena, nawet jeśli jest to opinia krytyczna. To właśnie Wasze zdanie, uwagi i odczucia jakie wiążą się z naszą stacją narciarską, są dla nas kierunkowskazami, które bierzemy pod uwagę zastanawiając się jak nasz ośrodek dalej rozwijać, zmieniać i modernizować.

W zeszłorocznym rankingu Zieleniec Ski Arena uplasował się na drugim miejscu - za co serdecznie dziękujemy przede wszystkim Wam, ale także redakcji portalu Skionline.pl, która oceniła naszą stację według ściśle określonych kryteriów. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja rankingu będzie dla nas równie udana i niezmienne pozostaną opinie narciarzy i turystów licznie odwiedzających Zieleniec.

Wypełnienie krótkiej ankiety trwa naprawdę chwilę. Istotne jest, aby wzięło w niej udział jak najwięcej osób, co wpłynie na wiarygodność i obiektywizm rankingu. Głosować i oceniać można oczywiście wiele kurortów, które podzielone zostały na dwie podstawowe kategorie - większe i mniejsze stacje narciarskie. Poniżej znajduje się formularz do głosowania:

 


Zachęcamy gorąco do udziału w plebistycie i oddawaniu głosów. Jeśli wśród nich znajdą się jakieś oddane na Zieleniec Ski Arena, już teraz z góry serdecznie za nie dziękujemy!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online