Aktualności

23 stycznia na stokach Zieleniec Ski Arena do sportowej rywalizacji staną najmłodsi amatorzy narciarskiego fachu. Rywalizacja toczyć się będzie w sześciu kategoriach wiekowych, a każdy zawodnik przejechać będzie musiał dwa przejazdy slalomu giganta. 

 

Już w najbliższą sobotę w Zieleńcu odbędą się kolejne zawody o Dziecięcy Puchar Orlicy

 

Dziecięcy Puchar Orlicy to impreza sportowa, której już 21 edycja odbędzie się na zielenieckich stokach. Od samego początku głównym motywem wydarzenia była aktywna forma spędzania wolnego czasu przez najmłodszych, oczywiście w duchu sportowej rywalizacji. Zawody odbędą się na stoku nr 5 przy Vital & SPA Resort Szarotka (stok z kanapą 4 osobową W5).

W ciągu sezonu narciarskiego zwykle odbywają się 3-4 edycji, jednak ich organizacja uzależniona jest oczywiście od panujących w Zieleńcu warunków narciarskich. A ponieważ te są obecnie wyśmienite, to liczymy że w najbliższą sobotę w zawodach udział weźmie bardzo duża liczba młodych zawodników.

Sportowa rywalizacja toczyć się będzie w sześciu kategoriach wiekowych:

a) Smerfy: rocznik 2010 roku i młodsze;
b) Skrzaty: rocznik 2008-2009;
c) Krasnale: rocznik 2006-2007;
d) Starsze Krasnale: rocznik 2003-2005;
e) Elfy: rocznik 2000-2002;
f) Open: rocznik 1999 i starsze.

Co ważne, wciąż można zapisywać się na zawody; mailowo (na adres marcin@tandt.pl do dwóch dni przed każdymi zawodami), będzie to można zrobić także osobiście w dniu zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu, który mieści się w budynku Vital & SPA Reosrt Szarotka (Zieleniec 72) lub za pośrednictwem formularza online dostępnego tutaj: http://tandt.pl/dzieciecy-puchar-orlicy/opis-i-zapisy

Udział w zawodach nie wiąże się z dużym nakładem finansowym - wpisowe wynosi 30 zł od osoby, a członkowie najbliższej rodziny (rodzice i dzieci) mogą dokonywać zapisów wspólnie, w kwocie 25 zł od osoby. Wpłaty wpisowego dokonywać będzie można w dniu zawodów najpóźniej do godz. 11 w sekretariacie Pucharu.

Wszystkie bieżące, codziennie aktualizowane informacje znajdują się na stronie internetowej kurortu: www.zieleniec.pl, a także na Twitterze, profilu stacji narciarskiej na Facebooku oraz Instagramie. Tam też znajdą Państwo widoki kamer oraz zdjęcia, na których sprawdzić można panujące w danej chwili w Zieleńcu warunki atmosferyczne.

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online