Aktualności

Dziękujemy, że w 2015 roku byliście z nami! . Patrząc (choćby po wpisach w mediach społecznościowych) ile jest w Was entuzjazmu, wiemy, że w trudniejszych chwilach, kiedy śniegu jest jak na lekarstwo, a temperatura robi się wiosenna, zawsze możemy na was liczyć.

 

 

Całe szczęście aura nie jest już naszym zmartwieniem - aktualnie mamy mróz (już nie przymrozki), który rozwiewa wszelkie nasze problemy. Armatki pracują pełną parą i uruchamiane są kolejne wyciągi i nartostrady.

Cały czas działa oczywiście 6-osobowa kolej Winterpol. Uruchomiliśmy także wyciągi: G2 Śnieżka, N3 Patyczak, B1 Bartuś 1. W ciągu najbliższych dni otwarte będą one w następujących godzinach:

31.12. (czwartek): 9.00-16.00 oraz 19.00-1.00 (kanapa 6-osobowa Winterpol W3 i Mieszko M2) oraz 9:00 - 1:00 - wyciągi Bartuś B1, Patyczak M3, Śnieżka G2. W okresie od 1 do 10 stycznia wyciągi czynne 9.00-22.00. W dniu 1 stycznia rusza również wyciąg talerzykowy M2 Mieszko przy kościółku.

Przypominamy także, że dziś sylwester, którego spędzenie polecamy na stokach naszego kurortu! Atrakcyjne ceny karnetów, możliwość jazdy na oświetlonych stokach do 1:00 w nocy oraz oczywiście pokaz sztucznych ogni - to tylko niektóre atrakcje jakie kurort szykuje na pożegnanie starego i powitanie nowego roku. Do tego dochodzi oczywiście bogata oferta zielenieckich hoteli, pensjonatów i restauracji, w których również będzie można hucznie obchodzić sylwestra, bądź kontynuować zabawę po zamknięciu stoków.

31 grudnia wszystkie karnety z cennika ważne będą do godziny 22:00, natomiast karnet sylwestrowy obowiązywać będzie w ten dzień od godziny 19.00 do 1.00 w nocy 1 stycznia. Jego koszt to tylko 85 zł (normalny) oraz 75 zł (ulgowy). W Nowy Rok stoki czynne będą od 9:00 do 22:00.

Cały czas kursować będzie na trasie Duszniki - Zieleniec specjalny Skibus, który jest bezpłatny dla wszystkich, którzy będą mieli przy sobie dowód uiszczenia opłaty uzdrowiskowej (na druku należy dokładnie wpisać liczbę osób, która ją wniosła). Skibus kursuje od godziny 10:00 do 20:00 i odjeżdża o każdej pełnej godzinie z parkingu przy Pension Metteo.

Przy tej okazji chcieliśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niech będzie to czas pełen większych sukcesów i mniejszych przyjemności, niech nie zabraknie Wam zdrowia, pozytywnej energii i wielu cudownych chwil. Mamy nadzieję, że część z nich spędzicie oczywiście w naszym kurorcie.

Do siego roku!


Zieleniec Ski Arena

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online