Aktualności

Choć aura jest jeszcze mało zimowa (prognozy nastrajają jednak optymistycznie), Zieleniec Ski Arena serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do spędzenia kilku świątecznych chwil w naszym kurorcie.

 

Godziny otwarcia wyciągów w okresie świątecznym

 

W wigilię, 24 grudnia w Zieleńcu czynna będzie kolej linowa - pomarańczowa kanapa 6-osobowa Winterpol która będzie dostępna do godziny 16:00. Przy kanapie została przygotowana trasa narciarska na której obecnie znajduje się 20-30 cm śniegu. Od pierwszego dnia Świąt dodatkowo czynna będzie Nartorama Skyway Express. Oba wyciągi działać będą do godziny 16:00, z tym że Nartorama dostępna będzie jedynie dla turystów pieszych. Start oczywiście o godzinie 9:00.

Biorąc pod uwagę warunki z jakimi mamy aktualnie do czynienia, przedłużona zostaje oferta cenowa tzw. niskiego sezonu. I tak karnet 25 grudnia na 7 godzin (9:00 - 16:00) kosztować będzie 45 złotych (ulgowy 35), natomiast 26 i 27 grudnia będzie to odpowiednio 60 oraz 50 złotych.

Aktualnie informacje ze stoku, zdjęcia oraz raporty pogodowe dostępne na www.facebook.pl/ZieleniecSkiArnea. Zachęcamy również do korzystania z kamer live ze stoku.

Od 27 do 29 grudnia będzie jeździł także do Zielenica SkiBus i będzie bezpłatny dla wszystkich, którzy będą mieli przy sobie dowód uiszczenia opłaty uzdrowiskowej (na druku należy dokładnie wpisać liczbę osób, która ją wniosła). Szczegółowy rozkład jazdy prezentujemy poniżej.

Przypominamy także o możliwości wzięcia udziału świątecznej pasterce (do czego gorąco zachęcamy) w znajdującym się w Zieleńcu kościele św. Anny, będący parafialnym kościołem św. Franciszka i św. Leonarda w Dusznikach-Zdroju. Warto do kościółka zawitać także w drugim dniu świąt o godzinie 12:00, kiedy to odbędzie się tam msza góralska z udziałem zespołu Janicki (który wystąpi jeszcze w Zieleńcu kilkukrotnie 29 grudnia).

Przy tej okazji chcieliśmy życzyć Państwu zdrowych, spokojnych i ponad wszystko rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będzie to czas z dala od codziennych trosk, przepełniony prawdziwie świąteczną atmosferą, pełen radości i wielu cudownych chwil, które wspominać będziemy potem przez cały rok.

Życzymy Państwu także nadejścia prawdziwej zimy, która póki co jakoś nie może w naszym regionie zagościć na stałe.

Wesołych Świąt!

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online