Aktualności

Jesteś gotowy na najszybszy wyścig sezonu. Miłośnicy prędkości na start! Już po raz 7. najszybsi narciarze i snowboardziści wezmą udział w kultowych zawodach Red Bull Zjazd na Krechę. Rejestracja właśnie ruszyła na stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche. KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

 

Red Bull Zjazd na Krechę 2016

 

Idea Red Bull Zjazd na Krechę jest prosta - kto pierwszy na mecie, ten wygrywa. Jednak tego, na czym polega ten kultowy wyścig, tak naprawdę tłumaczyć nikomu nie trzeba. Już od wielu lat zawody cieszą się ogromną popularnością w świecie narciarskim i snowboardowym. Dowodem na to może być fakt, iż ubiegłoroczna edycja przyciągnęła blisko 800 zawodników z Polski i zagranicy oraz tysiące kibiców dopingujących swoich ulubieńców.

Tej zimy Red Bull Zjazd na Krechę zawita do 4 popularnych ośrodków narciarskich: na Podhalu, w Beskidzie Śląskim i w Kotlinie Kłodzkiej. Pierwszy przystanek odbędzie się już 23 stycznia w Jurgowie, następnie cykl odwiedzi Zieleniec (30.01) i Szczyrk (06.02). Finałowa rywalizacja rozegra się w Zakopanem na Polanie Szymoszkowej (13.02) gdzie, tradycyjnie już, zawody odbędą się w nocy.

Aby sięgnąć po zwycięstwo, potrzebna będzie nie tylko prędkość, ale również spryt, taktyka i hart ducha. Bez wątpienia zapowiada się niezwykle emocjonujące wydarzenie, pełne zaciętej walki, dynamicznej akcji i pozytywnej energii.

W Red Bull Zjazd na Krechę 2016 wystartować może każdy. Wystarczy mieć skończone 16 lat, sprawne narty lub deskę snowboardową i dość odwagi, by zmierzyć się z najszybszymi. Rejestracja właśnie ruszyła na stronie: www.redbull.pl/zjazdnakreche, a opłata startowa jak w poprzednim roku wynosi 40 pln.
Czas szykować sprzęt! Nie może was tam zabraknąć!

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:

23 stycznia - Jurgów, stacja JurgówSki
30 stycznia - Zieleniec, stok Gryglówka
6 lutego - Szczyrk, Juliany
13 lutego - Zakopane, Polana Szymoszkowa

 

Red Bull Zjazd na Krechę 2016 Red Bull Zjazd na Krechę 2016 Red Bull Zjazd na Krechę 2016 Red Bull Zjazd na Krechę 2016

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online