Aktualności

Jakoś nie straszne są nam niekorzystne prognozy pogody. Oczywiście w przedświątecznym okresie wolelibyśmy zaznawać dwucyfrowych wartości temperatury poniżej zera i śnieżnych burz. Ale i bez tego można w Zieleńcu wyśmienicie wypocząć, a co ważniejsze - pojeździć na nartach.

 

Ciepło? Nie ma śniegu? Ależ skąd. Zapraszamy do Zieleńca
 

Warunki w Zieleniec Ski Arena są naprawdę dobre. Nawet minimalne spadki temperatury poniżej zera dają nam możliwość naśnieżania stoków z pełną mocą. Jego jakość nie jest oczywiście taka jak przy naturalnym opadzie, ale powiedzmy sobie szczerze - nie na wszystko mamy wpływ!

Jeśli chodzi o dostępność wyciągów w weekend, to sytuacja przedstawia się następująco. W piątek, 18 grudnia czynne będą: pomarańczowa kanapa 6 osobowa, wyciąg talerzykowy Śnieżka, wyciąg talerzykowy N3 Patyczak I Nartorama oraz wyciąg M2 przy kościółku – do godziny 16:00. Również w piątek ale do 22:00 czynna bedzie kolej kanapowo-gondolowa Nartorama N2 z trasą Alpina.

Natomiast w sobotę i niedzielę czynne będą do 22:00 kolej kanapowo-gondolowa Nartorama N2 z trasą Alpina oraz pomarańczowa kanapa 6 osobowa Winterpol. Ponadto do godziny 16:00 czynna będzie kanapa 4-osobowa Gryglówka, wyciąg talerzykowy Śnieżka, wyciąg Bartuś 1 oraz wyciąg Mieszko M2 przy kościółku. Podkreślamy jednak, że otwarcie poszczególnych wyciągów uzależnione jest oczywiście od warunków atmosferycznych. Jeżeli aura ulegnie drastycznej zmianie i nastąpi duże ocieplenie lub przyjdą opady deszczu, to poszczególne wyciągi mogą być czasowo nieczynne.

Przypominamy także o możliwości zakupu karnetu online w specjalnej cenie. Aktualny rabat wynosi 10-proc. na wszystkie rodzaje, z wyłączeniem karnetu czterogodzinnego na 4 dowolne dni, na który zniżka wynosi 5 procent. Wszystkie rodzaje karnetów dostępne są oczywiście w naszym sklepie internetowym, natomiast aktualne ceny obowiązywać będą aż do zakończenia sezonu narciarskiego.

Zachęcamy również do korzystania z kamer live ze stoku.

 

Ciepło? Nie ma śniegu? Ależ skąd. Zapraszamy do Zieleńca Ciepło? Nie ma śniegu? Ależ skąd. Zapraszamy do Zieleńca Ciepło? Nie ma śniegu? Ależ skąd. Zapraszamy do Zieleńca Ciepło? Nie ma śniegu? Ależ skąd. Zapraszamy do Zieleńca

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online