Aktualności

Zima na stałe zawitała w nasze skromne progi. Choć cierpimy nieco na brak świeżego puchu, to nasze armatki doskonale wywiązują się ze swej roli. Co ważne, wciąż aktualne są także rabaty na zakup karnetów w naszej stacji, zmieniła się jednak ich wysokość. Te dostępne w sklepie online kupić można z 10 proc. upustem.

 

Kup karnet online z 10 proc. rabatem i szusuj w Zieleńcu do woli
 

Choć zima rozpędza się w tym roku bardzo powoli, a aura jest dość kapryśna, Zieleniec Ski Arena jako jedyny kurort na Dolnym Śląsku zaprasza wszystkich narciarzy na #szusowanko. Obecnie wyciągi działają codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00.

Aby zachęcić niezdecydowanych na przyjazd do Zieleńca, wciąż oferujemy aktualna jest zniżkowa promocja na zakup karnetów. Aktualnie obowiązujący rabat wynosi 10-proc. na wszystkie rodzaje, z wyłączeniem karnetu czterogodzinnego na 4 dowolne dni, na który zniżka wynosi 5 procent. Wszystkie dostępne rodzaje karnetów dostępne są oczywiście w naszym sklepie internetowym, natomiast aktualne ceny obowiązywać będą aż do zakończenia sezonu narciarskiego!

Prognozy pogody na najbliższe dni nastawiają nas optymistycznie. Brak jest przede wszystkim skoków temperatury, co automatycznie zatrzymałoby możliwość utrzymywania stoków w warunkach nadających się do jazdy na nartach czy snowboardzie. Całe szczęście jednak temperatura oscylująca wokół zera w dzień i spadająca już znacząca poniżej tego poziomu w nocy pozwala na śnieżenie stoków z pełną mocą. I choć wśród odwiedzających nas narciarzy zdarzają się czasem przeciwnicy sztucznego śniegu, takim musimy się póki co zadowolić.

Jeździć jednak można do woli - karnetów, miejsca i niezwykłej atmosfery tego miejsca (Zieleńca rzecz jasna) na pewno dla nikogo nie zabraknie. Wszak Zieleniec Ski Arena to przecież stacja z klimatem!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online