Aktualności

Osiem miesięcy oczekiwania, wyrzeczeń, oglądania wspominkowych zdjęć i filmów. Ale nareszcie od wspomnień przejść możemy do realizacji i działania. Z nieskrywaną przyjemnością uprzejmie informujemy Państwa, że już w jutrzejszy poranek, 5 grudnia uruchamiamy w Zieleńcu wyciągi, zapraszając tym samym narciarzy na pierwsze w tym roku szusowanko!

 

KRĘCIMY!
 

Nie jest to jeszcze oczywiście zima w pełnej krasie, brak u nas spektakularnych mrozów i zasp śniegu. Ale niewątpliwie atmosfera coraz dynamiczniej się rozkręca, stwarzając nam warunki do otwarcia stacji dla narciarzy, którzy pierwszy raz w tym roku będą mogli zasmakować tego, na co tak długo czekali.

Stoki są naprawdę dobrze przygotowane, wszak ich naśnieżanie trwało już w Zieleńcu od dziesięciu dni. Jakość śniegu popsuły co prawda ostatnio wiatr oraz dodatnie temperatury, ale trzymaliśmy rękę na pulsie 24 godziny na dobę, dzięki czemu na dostępnych trasach w Zieleńcu jest go wystarczająco.

W dniu jutrzejszym do dyspozycji narciarzy będzie trasa przy pomarańczowej kanapie 6 osobowej, trasa przy kanapie 4 osobowej Gryglówka oraz talerzyk Śnieżka. W sobotę 5 grudnia i niedzielę 6 grudnia ceny karnetów za przejazd wyciągiem będą niższe o 20%. Karnet normalny niski sezon 9:00 – 16:00 będzie kosztował 48,00 PLN, a ulgowy 40,00 PLN. W sobotę i w niedzielę szusować będzie można od 09:00 do 22.00, a w poniedziałek od 09:00 do 16:00.

Oczywiście oprócz wyciągów i przygotowanych tras czeka na Was cała zieleniecka infrastruktura, baza noclegowa, wypożyczalnie sprzętu, bary oraz restauracje, a także wszyscy pracownicy kurortu. Pogoda na najbliższy weekend zapowiada się wyśmienicie - temperatura oscylująca wokół zera, sporo słońca, a do tego lekka, górska bryza. Nic tylko zapakować się rano do samochodu/busa/pociągu i przyjechać do Zieleńca. Zbiórka oczywiście o godzinie 9:00, kiedy uruchomione zostaną pierwsze wyciągi.

Przypominamy także, że oficjalne rozpoczęcie sezonu na Dolnym Śląsku planowane jest na 12 grudnia, na które zaprasza Marszałek Województwa, Duszniki Zdrój oraz Zieleniec Ski Arena. Oprócz możliwości szusowania w tym dnu do późnych godzin wieczornych, organizatorzy przewidzieli także liczne atrakcje dla wszystkich, którzy tego dnia do Zieleńca zawitają. Konkursy i warsztaty dla całych rodzin, eko gotowanie Zbigniewa Koźlika, koncert zespołu Me, Myself and I oraz występ Teatru Avatar, pokazy ratownicze GOPR-u czy porady dietetyków to tylko niektóre z nich. A do tego narty, narty i jeszcze raz narty i wyjątkowa atmosfera zielenieckiego kurortu.

Na koniec musimy to jeszcze raz mocno podkreślić - kręcimy! Do zobaczenia w Zieleńcu!

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online