Aktualności

Aura nie jest jeszcze idealna (temperatura oscyluje w ciągu dnia wokół zera), ale nocne przymrozki pozwalają na odpowiednie przygotowanie narciarskich tras. I choć oficjalne rozpoczęcie sezonu odbędzie się 12 grudnia, wiele wskazuje na to, że pojeździć na nartach w Zieleńcu będzie można już w najbliższy weekend.

 

Wyciągi w gotowości - niebawem będziemy kręcić! Bądźcie czujni!
 

Napięcie rośnie z każdą godziną - obserwujemy warunki atmosferyczne niemal dwadzieścia cztery godziny na dobę. Cały czas jak tylko warunki na to pozwalają śnieżymy, dopieszczamy stoki, czasem nawet otwieramy lodówki aby wesprzeć coraz lepszą i bardziej zimową aurę.

Choć nie możemy jeszcze na 100 proc. potwierdzić, że w najbliższy weekend uruchomimy wyciągi, to jednak jest to wielce prawdopodobne. Wszystko okaże się w piątkowy poranek, kiedy to zapadnie ostateczna decyzja, która uzależniona będzie oczywiście od warunków atmosferycznych.

Dziś wygląda to naprawdę dobrze - pokrywa śnieżna utrzymuje się na tym samym poziomie. Ocieplenie i silny wiatr nieco utrudniły przygotowywanie tras, ale całe szczęście sytuacja ciągle jest pod kontrolą.

Wszystkie ostateczne i oficjalne informacje podamy Wam w piątek rano. Zarówno jeśli chodzi o warunki na trasach, jak i to które wyciągi i w jakich godzinach rozpoczną pracę. Dlatego śledźcie pilne naszą stronę internetową, profile na Instagramie, Facebooku oraz Twitterze. Sytuacja jest dynamiczna i rozwojowa, bo lada chwila padnie sakramentalne START!

Szykujcie sprzęt, wypierzcie narciarskie stroje, powiedzcie swoim dzieciom, że w sobotę rano będą musiały niestety wcześnie wstać. Zieleniec Ski Arena, to przecież stacja z (mikro) klimatem, której warto poświęcić nie jedną chwilę i do której koniecznie zabrać trzeba całą rodzinę!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online