Aktualności

Szanowni Państwo! Sezon narciarski w Zieleniec Ski Arena coraz bliżej! Wszystko dzięki coraz gęstszym opadom śniegu i temperaturze utrzymującej się na stałe poniżej zera, dzięki czemu mogliśmy odpalić armatki z pełną mocą. Jesteśmy przekonani, że w ciągu najbliższych kilkunastu dni odbędzie się otwarcie sezonu narciarskiego.

 

Alert zimowy! Rozpoczęliśmy naśnieżanie stoków!
 

Jesień była w tym roku wyjątkowo ciepła. I choć jest to piękna, szczególnie w górach pora roku, z niecierpliwością czekaliśmy na większe spadki temperatury - wszak jeszcze tydzień temu słupki rtęci wskazywały 16 stopni.

Z drugiej strony, sprzyjająca aura pozwoliła nam dokładnie przygotować się do sezonu narciarskiego. Ukończone zostały inwestycje (łączniki, modernizacja snow parku oraz powiększenie parkingu, jedynie nowa kolej kanapowa oddana do użytku zostanie na święta), przeprowadzony został szczegółowy przegląd wszystkich zielenieckich wyciągów i kolei, a także produkującego sprzęt śniegu i ratraków. Wszystko to sprawiło, że u progu zimy, która już właściwie w górach nadeszła, jesteśmy w stu procentach przygotowani na nowy sezon narciarski.

Miniony weekend był momentem przełomowym jeśli chodzi o warunki atmosferyczne. Temperatura wreszcie na dłużej utrzymuje się poniżej zera - do tej pory mieliśmy jedynie chwilowe przymrozki

- mówi Grzegorz Głód, menedżer kurortu.

Wszystko mamy w stu procentach przygotowane, a dzięki zmianie pogody rozpoczęliśmy w niedzielę regularnie dośnieżanie zielenieckich stoków

- dodaje.

W Zieleniec Ski Arena czekają na Was w sumie 24 wyciągi i koleje, w tym 5 nowoczesnych kanap (jedna kolej kanapowo-gondolowa). Na wszystkie obowiązuje oczywiście jeden karnet, który jeszcze do 15 grudnia kupić można z 20-proc. zniżką w naszym sklepie on-line.

Przypominamy także, że Zieleniec bardzo mocno stawia w tym sezonie na naukę i szkolenie najmłodszych. Liczne łagodne stoki, orczyki i wyciągi taśmowe są idealnym miejsce dla debiutujących adeptów narciarskiej sztuki.

 Prognozy pogody na najbliższe dni są optymistyczne. Utrzymująca się poniżej zera temperatura oraz spodziewane na przyszły weekend intensywne opady śniegu dają nadzieję, że już niebawem Zieleniec Ski Arena ogłosi gotowość bojową i poda wszystkim zainteresowanym datę oficjalnego otwarcia sezonu narciarskiego.

Bieżące, codziennie aktualizowane informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej, a także na Twitterze oraz profilu na Facebooku. Bądźcie z nami, szykujcie sprzęt i odliczajcie dni do pierwszego w tym roku szusowanka! Ono już naprawdę niedługo.

 

Alert zimowy! Rozpoczęliśmy naśnieżanie stoków! Alert zimowy! Rozpoczęliśmy naśnieżanie stoków! Alert zimowy! Rozpoczęliśmy naśnieżanie stoków! Alert zimowy! Rozpoczęliśmy naśnieżanie stoków!

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online