Aktualności

Będzie zimno, będzie śnieżnie, będzie wspaniale. Zima puka coraz śmielej w polskiej góry, w tym także w Sudety. W najwyższych partach Karkonoszy śniegu leży już kilka centymetrów, a w ostatni weekend także w Zieleńcu pojawiły się nieśmiałe opady śniegu.

 

Wyprzedź zimę i kup karnet do Zieleniec Ski Arena już teraz
 

Przed zimą nie uciekniemy, oj nie. Ale nie mamy przecież takiego zamiaru! Już najwyższa pora aby odkurzyć narciarski sprzęt, sprawdzić ostrość krawędzi oraz czy mieścimy się jeszcze w narciarski strój (kombinezon, spodnie). Do tego warto także już teraz pomyśleć o kupieniu karnetu do Zieleńca, tym bardziej że do początku sezonu można to zrobić nawet o 20 proc. taniej.

Właśnie taka zniżka obowiązuje dla karnetów 3 i 6-cio dniowych na dowolne dni. 15-proc. rabat otrzymamy przy zakupie karnetów 2, 3 i 6-cio dniowych na 7 godzin jazdy, natomiast o 10 proc. taniej kupić możemy karnet 4-godzinny na 4 dowolne dni.

Oczywiście inne ograniczenia liczbowe nie obowiązują. Jeśli są Państwo zainteresowani większą liczbą karnetów - proszę sobie nie żałować! Wszak zima naprawdę zapowiada się wyśmienicie, a szereg nowości jakie przygotowaliśmy w tym roku dla Państwa gwarantują, że będą Państwo chcieli do Zieleńca wracać.

Sprzedaż karnetów w promocyjnej cenie odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej. Zapraszamy zatem do naszego sklepu, gdzie oprócz różnych opcji karnetów mogą Państwo kupić zieleńcowe czapki i ubezpieczenia.

Nie dajmy się w tym roku zimie zaskoczyć, bo ona z pewnością zaskoczy wszystkich drogowców (oprócz tych odśnieżających drogi dojazdowe i te w samym Zieleńcu oczywiście). Bądźmy czujni, zwarci i gotowi na #Szusowanko bez ograniczeń!

 

Do końca promocji pozostało

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online