Aktualności

Najbliższe dni upłyną w naszej okolicy pod znakiem rajdów samochodowych. Już w najbliższy piątek startuje w Zieleńcu 49. Rajd Dolnośląski, który jest w tym roku 7 eliminacją LOTOS Rajdowych Mistrzostw Polski.

 

Rajdowe Mistrzostwa Polski w Zieleńcu już od 16 października
 

Trasa tegorocznej edycji Rajdu przebiegać będzie drogami Kotliny Kłodzkiej - start i metę zaplanowano w Polanicy Zdroju. Ale to właśnie w Zieleńcu zlokalizowany będzie park serwisowy, biuro zawodów oraz biuro prasowe. Również u nas odbędzie się odcinek testowy rajdu.

W związku z tym, że organizacja rajdu jest także dużym wydarzeniem logistycznym, infomujemy, że w dniu 17 października (sobota) zamknięta będzie droga wojewódzka nr 389 ("górna") od ok. godz. 6.30 do ok. 13.00. Dojazd do Zieleńca w tym czasie możliwy będzie wyłącznie drogą Powiatową ("dolną"). Na cały czas trwania Rajdu, czyli od piątku do niedzieli (16-18.10) zamknięty całkowicie będzie parking "przy GOPR”, gdzie zostanie zorganizowana strefa serwisowa.

Ceremonia startu oraz mety rajdu odbędzie się w Polanicy-Zdrój, a rampa zlokalizowana zostanie na wysokości Parku Szachowego. Oficjalny start zaplanowany został na sobotę (17 października), na godzinę 14:15, natomiast meta na godzinę 16:00 w niedzielę (18 października). Każdego dnia rajdowcy będą mieli do pokonania po 6 odcinków specjalnych o łącznej długość 127 km. Natomiast długość całego rajdu wraz z dojazdówkami wynosi w tym roku 471 km.

 

Promocje

Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena
Promocja dla gości Zieleniec Ski Arena

Kamerki Online